2733
2739

سلام میخواستم ببینم بیمه تکمیلی دانا هزینه سزارین اختیاری رو قبول میکنه و هزینه سونو رو غربالگری وازمایش را تا چه سقفی متقبل میشه 

عشق زندگیم همسرم 💑بهترین و شیرین ترین اتفاق زندگیم تویی همسر مهربانم

من از طرف محل کار همسرم دانا دارم‌. تا الان تمام آزمایش هام که توی همون آزمایشگاه به صورت آنلاین مجانی حساب شده. هرچی دکتر و سونو رفتم ۹۰ درصد بازگشت پول داشتم. هزینه سزارین هم قبول میکنه

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺

بستگی داره به قراداد بیمه با شما 

مثلا قرادر بیمه مامجموع  هزینه سونو تا ۱ میلیون رو میده آزمایش هم همینطور 

واسه زایمان هم چه سزارین چه طبیعی ۴میلیون رو میده

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از طرف محل کار همسرم دانا دارم‌. تا الان تمام آزمایش هام که توی همون آزمایشگاه به صورت آنلاین مجا ...

واسه ازن هزینه آزمایشگاه که گفتین آنلاین بیمه پرداخت میکنه آزمایشگاه هایی میرید که با بیمه دانا قرارداد دارن؟؟

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
2731
واسه ازن هزینه آزمایشگاه که گفتین آنلاین بیمه پرداخت میکنه آزمایشگاه هایی میرید که با بیمه دانا قرار ...

من تهرانم. بله یا آزمایشگاه نیلو رفتم یا آلبرت توی پیروزی. همه قرارداد داشتن. اونی هم که قرارداد نداشت برگه واریز رو فرستادم بیمه هزینه رو برگردوندن

مـن هـمانی ام که بی تو...پای تمام دوست داشتنهایم ایستاده ام...🥺