2726
عنوان

این ‌‌وقت صبح چرا بیدارین؟🤔🙄

| مشاهده متن کامل بحث + 982 بازدید | 114 پست

منم از دندون درد بیدار شدم ....خیلی هم کلافم 😒 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه دوساعت دیگه باید برم😖😖😖😖سزارین

خوش به حالت.ان شالله که هم خودت هم نی نی صحیح و سالم مرخص بشین.منم دوهفته ی دیگه ان شالله سزارین میشم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
2728
دندون درد خیلی بدهههه😥

آره واقعا 😓 ...به خاطر بارداری نمیرم درست کنم میترسم برم ولی دردش دیووونم کرده دیگه میرم درست میکنم .... کاش زودتر به ماه نه برسم 😏

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
خوش به حالت.ان شالله که هم خودت هم نی نی صحیح و سالم مرخص بشین.منم دوهفته ی دیگه ان شالله سزارین میش ...

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی منو هم دعا کن اونموقع 🙈

انشاءالله به سلامتی زایمان کنی منو هم دعا کن اونموقع 🙈

ممنونم عزیزم سلامت باشی.باشه حتما اگه لایق باشم

یادبگیر بیشتر کارهایی که انجام میدی دلیل و منطق نمیخواد، انجام بده چون دوست داری،چون باحاله.چون دلت خوش میشه...
آره واقعا 😓 ...به خاطر بارداری نمیرم درست کنم میترسم برم ولی دردش دیووونم کرده دیگه میرم درست میکنم ...

میگذره😉😉

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
میگذره😉😉

آره انشاءالله 😅

درد دارم هفته ۳۶هستم .خدا کمک کنه

ان شالله به سلامتی عزیزم نی نیتو بغل کنی💞

بحثتونو با آدمای احمق اینجوری تموم کنین:تو ن شعورشو داری قانع بشی و نه سوادشو داری ک منو قانع کنی😁
2706