2410
2553
عنوان

چطور توی خونه درامد داشته باشمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 114 پست
بیین یک تایمی بود که خود بیمه اسیا اعلام کرد به نمایندگی هاش میتونن افراد مورد اعتمادشونو  معرف ...

اگر نمایندگی آشنا نداشته باشیم نمیشه وارد این کار بشیم؟

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
بیین یک تایمی بود که خود بیمه اسیا اعلام کرد به نمایندگی هاش میتونن افراد مورد اعتمادشونو  معرف ...

منظورت نمایندگی بیمه ست؟

خوب ما بینه عمر شدیم خونوادگی بیمه پاسارگاد 

تا همین حد اطلاعات دارم 

عضو بامداد خمار وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۵۹  تاریخ شروع ۲۵ مردادماه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید پیج های اینستای زیادی در یک زمینه وجود داره، ولی بعضیاش واقعا پیج های پرمشتری هستن با اینکه ...

آدما 

مثلا شما تو این سایت هستی 

سعی کنید اجتماعی باشید و دوست پیدا کنید

باشگاه ک میرید سعی کنید تعداد دوستان زیادی پیدا کنید 

مهمانی بدین دوستانه 

آدمهای غریبه رو هم دعوت کنید تو مهمانی 

باهمه صحبت کنید و بگو بخند

در واقع دایره ی دوستی هاتون و افزایش بدید حتی اگر از آدمی خوشتون نمیاد

با همسایه ها رفت و آمد کنید 

دلیل میشه آشناها بیشتر باشه وبعد از دوستی ها می تونید صحبت از کارتون داشته باشید هرچی دوست بیشتر داشته باشید مردم بیشتری جذب خودتون میکنید و طرز لباس پوشیدن همیشه آراسته باشه که جلوه ی یک خانم موفق نداشته باشید انسان ها از آدم های موفق بیشتر حرف شنوی دارن پس اگر شما بگید فلان شال مد شده چشم بسته حرفتون و قبول میکنن و توی این جمع ها خب از موفقیت کارتون بگید که پیج دارید .

درضمن کار ها هم خیلی شرط باید کار تمییز و مشتری پسند داشته باشید کاری که اگه خودتون توی بوتیک ببینید بخواید بخرید و بپوشید

آقا هستم🕵️‍♂️
میشه بیشتر توضیح بدید منم میخام یاد بگیرم

چی و میخوای یاد بگیری بیمه رو ؟ 

بیمه عمر که عزیزم اطلاعاتشو بزن تو نت برات یک عالمه اطلاعات میاره 

بازم اگر سوالی داشتی بپرس من بهت کامل توضیح میدم

شبکه سازی و نتی نمیشه توضیح داد باید کسی بهت اموزش بده حداقل یک ساعتی باید حضوری اموزش ببینی 

اگر میخوای شروع کنی یا باید با کسی کار‌کنی که شبکه فروش داره یا باید بری کد نمایندگی بگیری خودت شبکه فروشتو راه بندازی

اگر بتونی این کارو کنی خیلی خوبه چون الان تعداد افراد و‌نماینذگی هایی که شبکه فروش دارن خیلییی کممن تو هر شهری تقریبا بیست سی نفرن که اطلاعات دارن تازه اومده تو بیمه و دارن اموزش میدن  اگر الان شروع کنی خیلی موفق میشی دست توش زیاد نشده

2456
چی و میخوای یاد بگیری بیمه رو ؟  بیمه عمر که عزیزم اطلاعاتشو بزن تو نت برات یک عالمه اطلاعات م ...

کد که معرف ها هم میتونن بدن درسته؟ برای کسی که توی یک شهرستان کوچیک زندگی میکنه مقدور نیست فک کنم

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
چه عجیب! من اعتقاد دارم اما به افرادی که میگن ما این حس رو داریم اصولا اعتماد نمیکنم مگر اینکه ثابت ...

آموزشی هاشون صبح هستن تا۱۲ از ۱۲به بعد کارهای مستری هارو انجام میدن

شما تهران هستین؟

آقا هستم🕵️‍♂️
آدما  مثلا شما تو این سایت هستی  سعی کنید اجتماعی باشید و دوست پیدا کنید باشگاه ک میرید ...

دقیقا همینجوریم، کاملا اجتماعی و خونگرم

حد خودمو رعایت میکنم اما نمیدونم چی باعث میشه وقتی با یه نفر اشنا میشم تو مدت خیلی کم به خودش اجازه فضولی توی مسائل شخصی رو میده

حقیقتش این موضوع باعث شده به ادم سردی تبدیل بشم تا کسی به خودش اجازه فضولی نده

بله کار باید تمیز باشه

واسه کسی بمیر که واست تب کنه💜
2714
خب ببین تو تبریز نمایندکی اشنا ندارین معرفیت کنه؟  یا برو شعبه نمایندگی های بیمه ببین نماینده ...

باشه گلم مرسی فدات 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
اگر نمایندگی آشنا نداشته باشیم نمیشه وارد این کار بشیم؟

اینو من نمیدم حقیقتش بیمه خب خیلی سخت گیرن باید بهت اعتماد کنن هرچند که کلی ازت امضا میگیرن سفته میگیرن 

ولی با همه اینکارا بازم خیلیا کلاه برداری میکنن چون سوداش خیلی خوبه اگر طرف خوب کار کنه خیلی درامد بالایی میتونه داشته باشه

بازم برو یک نمایندگی پیشنهاد بده باهاش میخوای همکاری کنی یک مدت باهاش کار کن بعنوان بازاریاب ببین معرفیت میکنه که اگر اشنا نباشه معرفیت نمیکنه

یا برو شعبه نمایندگی ها سوال کن ببین میتونی نماینده فروش بشی الان بیمه اسیا نماینده فروش میگیره ببین هنوز میگیره میتونی بشی

دقیقا همینجوریم، کاملا اجتماعی و خونگرم  حد خودمو رعایت میکنم اما نمیدونم چی باعث میشه وقتی با ...

منظورم اینه به سرعت در مورد زندگیم و... کنجکاو میشن و سوالاتی که نباید میپرسن متاسفانه

دقیقا همینجوریم، کاملا اجتماعی و خونگرم  حد خودمو رعایت میکنم اما نمیدونم چی باعث میشه وقتی با ...

خب فکر میکنم دوستانه رفتار کردن 

با اینکه مسائل شخصی و رو کردن متفاوت 

بعضی ها واقعا بی فرهنگ هستند

و بعضی وقتها صحبت های خود آدم باعث میشه طرف به خودش اجازه ی دخالت بده

نقطه ضعف نشون ندین 

اعتماد به نفس کامل 

از مسائل خصوصی سوالی شد قاطعانه و بی خجالت بگید دوست ندارم در مورد مسائل خصوصی صحبتی کنم 

ولی شرط اصلی این همه جا آشنا داشته باشی 

آقا هستم🕵️‍♂️
کد که معرف ها هم میتونن بدن درسته؟ برای کسی که توی یک شهرستان کوچیک زندگی میکنه مقدور نیست فک کنم

من خودم مشهدم

یکی از دوستام خودش مشهده نماینده اش نیشابور معرفیش کرده بود این مشهد کار میکنه نماینده اش نیشابور

اگر نمایندگی اشنا شهر دیگ هم داشته باشی فقط بتونه معرفیت کنه بیمه رو حساب دایره اعتماد اون بهت کد میده

خب فکر میکنم دوستانه رفتار کردن  با اینکه مسائل شخصی و رو کردن متفاوت  بعضی ها واقعا بی ...

بله درسته

باید قاطعانه جواب داد

نه توی زمینه ارتباط برقرار کردن مشکلی ندارم خدارو شکر

2706