2726
عنوان

چطور توی خونه درامد داشته باشمم؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1986 بازدید | 114 پست
رشتت چیه؟ تدریس خصوصی بهتر از کارایی که بخوای براش مشتری پیدا کنی نیس؟ همین درسهای ابتدایی و راهنمای ...

واسه اون که زیاد نیست من غیرانتفاعی تدریس میکنم سالی یکی دوبار شاگرد خصوصی دارم

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس برای همون درمورد لاک ها انقدر اطلاعات داشتید خیلی برام تعجب آور بود

آها چرا تاپیکش و قفل کرد خواستم عکس بفرستم ببینه 

البته اطلاعات لاک واسه این بود چون ک خودم دوست دارم سبک باکلاس تری بود

آقا هستم🕵️‍♂️
خودم تدریس خصوصی نکردم ولی میدونم پولش خیلی بهتر از کارهاییه که بخوای براش مشتری پیدا کنی. اونایی که ...

فکر کنم درامد تدریس برای مقاطع دبیرستان و کنکور خوب باشه،

واسه کسی بمیر که واست تب کنه💜
2728
میشه یه کم توضیح بدی دقیقا چجوری کار میکنی؟۷

نماینده بیمه عمر شدم 

سه تا همایش رفتم اموزش دیدم تو یک تایم هم نه تو سه چهار ماه

بعد الانم شبکه فروش دارم راه میندازم چون خودم روزی ده ساعت درس میخونم و کارهای خونه هم هست معادل سیزده چهارده ساعت میشه و اصلا وقت ندارم برم شرکت و ... 

شبکه راه انداختم که بقیه برام کار‌کنن منم اموزششون میدم هممون هم درامد داریم درامد شبکه هم کامل بستگی به تعداد ساعات کاری داره مثلا اگر روزی نیم ساعت کسی تو شبکه ام کار کنه حداقل دو تا سه تومن درامد داره

لازمم نیست بیاد شرکت تو همون خونه و مهمونی هاشون و کارهای روزمره اشم میتونه کار کنه

بافت. اگر بلد باشید  شال ارزون مشکی از عمده فروشی ۱۰ عدد بگیرید و روی شال طرح بافت انجام بدین ...

چه فکر خوبی 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
نماینده بیمه عمر شدم  سه تا همایش رفتم اموزش دیدم تو یک تایم هم نه تو سه چهار ماه بعد الانم ش ...

چه خوب من اگه بخام این کار رو انجام بدم اولین کاری که باید بکنم چیه

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
منم به ارایشگری علاقه دارم امسال چون سال اخر کنکوره تصمیم گرفتم کنکور بدم که فرصتم نپره وگرنه میخوا ...

😊 فعلا که دانشجو هستن مادر و عمه توی آرایشگاه نشستن ایشون و فقط گذاشتیم آرایشگر خوب واسه سالن استخدام کنه 

تازه تاپیک قبلی خانم گفت حس ۶ داره بنده به مسخره گفتم خب به من بگو

گفت فقط آرایشگاه میبینم 

من اولین بار میگم ک آرایشگاه دارم واسم عجیب بود چون پول و سرمایه از بنده بود 

و فهمید میخوایم شعبه دو بزنیم 

واقعا تا الان فکرم مشغول حرفش هست 

اما خودم اعتقاد ندارم 

اما چون شخصی نمی دونست تو سایت جریان آرایشگاه رو من تا الان فکرم مشغول حرفش شده

آقا هستم🕵️‍♂️
نماینده بیمه عمر شدم  سه تا همایش رفتم اموزش دیدم تو یک تایم هم نه تو سه چهار ماه بعد الانم ش ...

عزیزم چطوری منم میتونم بیام تو ی این کاری که شما میگین لطفا کمکم کنید ممنون

یه کم بیشتر توضیح میدین راجع به زمان وهزینه هاش 😙

عضو بامداد خمار وزن اولیه ۷۴ وزن هدف ۵۹  تاریخ شروع ۲۵ مردادماه
آها چرا تاپیکش و قفل کرد خواستم عکس بفرستم ببینه  البته اطلاعات لاک واسه این بود چون ک خودم دو ...

ببخشید

پیج های اینستای زیادی در یک زمینه وجود داره، ولی بعضیاش واقعا پیج های پرمشتری هستن با اینکه تفاوت زیادی هم با پیج های رقیبشون ندارن

بنظرتون چرا موفق ترن؟

چه خوب من اگه بخام این کار رو انجام بدم اولین کاری که باید بکنم چیه

من فامیلمون کد داشت برای همین تونست منو معرفی کنه 

من کد گرفتم از بیمه اسیا 

باید ببینی نمایندگی اشنا نداری معرفیت کنه؟

چه شهری زندگی میکنین؟

من فامیلمون کد داشت برای همین تونست منو معرفی کنه  من کد گرفتم از بیمه اسیا  باید ببینی ...

تبریز

میشه بیشتر توضیح بدید منم میخام یاد بگیرم

وزن قبلی -> ۷۵ وزن بعدی -> ۷۰ وزن فعلی -> ۶۷ هدف ->۶۰   من میتونمممممم😍😍
😊 فعلا که دانشجو هستن مادر و عمه توی آرایشگاه نشستن ایشون و فقط گذاشتیم آرایشگر خوب واسه سالن استخد ...

چه عجیب!

من اعتقاد دارم اما به افرادی که میگن ما این حس رو داریم اصولا اعتماد نمیکنم مگر اینکه ثابت کنن

امیدوارم موفق باشین توی شعبه دوم هم

ببخشید کاراموز نمیخوان!!  

عزیزم چطوری منم میتونم بیام تو ی این کاری که شما میگین لطفا کمکم کنید ممنون یه کم بیشتر توضیح میدین ...

بیین یک تایمی بود که خود بیمه اسیا اعلام کرد به نمایندگی هاش میتونن افراد مورد اعتمادشونو  معرفی کنن

منم فامیلم بهم پینشهاد داد قبول کردم 

بعد یکم اموزش که دیدم با یکی از اساتیدشون اشنا شدم اون یک ایده خوب داشت همین شبکه سازی دیگه همین ایده و‌فعلا پیاده کردم من نتونستم بخاطر درسام خیلی مانور بدم ولی یکی از نماینده ها تونست سیصد نفر زیرمجموعه بگیره و‌شبکه اشو بسازه الان درامد ماهانه اش چند ده میلیونیه

زیر شاخه هاشم همینطور چون هرچی شاخه اش بالاتر باشه درامدش بالاتره 

نمایندگی اشنا نداری؟

2706