2733
2734

سلام عزیزم صبحت بخیر خانوم

نمازم خوندم خیلی وقته اما خوب چشم الان برات دعا میکنم انشالله همیشه شاد باشی و سالم تمام لحظات زندگیت پر از شادی باشه و خوشبخت بشی انشالله

سلام عزیزم صبحت بخیر خانوم نمازم خوندم خیلی وقته اما خوب چشم الان برات دعا میکنم انشالله همیشه شاد ...

سلام عزیزم صبحتون وعاقبتتون بخیر وشادی انشاالله 

نمازتون قبول باشه...ممنونم از دعای خیرت...دلم داغونه تا الان توی بالکن در حال گریه بودم دیکه نمیدونم چیکار کنم...فقط دعاهای شما دوستانه که پیش خدا ارزش داره وشاید بواسطه این دعاها دلمو شاد کنه وبهم آرامش بده

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انشالله هرچی میخوای تا اخر سال بهترینش نصیبت بشه  انشالله امام حسین و خانوم رقیه واسطه میشن بر ...

ممنونم عزیز دلم انشاالله شماهم به خاسته دلتون برسید....آمین

ببخشید اینو میگم اما همسرتون هم باید آزمایش بدن. درسته یه بچه از ازدواج قبل دارن. چون دکتر من گفت اگه پریود منظم باشه صدرصد بچه دار میشن مگه اینکه مرد مشکل داشته باشه 

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
ببخشید اینو میگم اما همسرتون هم باید آزمایش بدن. درسته یه بچه از ازدواج قبل دارن. چون دکتر من گفت اگ ...

درست میگید عزیزم شوهرم وضعش داغونتر منه...من تا ۴سال پیش سالم سالم بودم اماهمسرم از ازدواج قبلشم مشکل داشت