2733
2734

خانم 

فرق نداره خواب یا بیدار 

شبها کالری سوزی تقریبا به صفر می رسه

میوه موز توی رژیم های لاغری ممنوعه هست جز چند رژیم 

شما سعی کنید دیگه اینکار و انجام ندین 

و فردا حتما ۳۰دقیقه ورزش هوازی انجام بدین که کالری سوزی کنید 

آقا هستم🕵️‍♂️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نترس درجا تبدیل به گوشت و چربی نمیشه اضافه وزن طی مدت طولانی رخ میده مثلا یک هفته نا منظم غذا بخوری وزنت بالا میره. حتی اگه یک روز کلی پر خوری کنی فردا وزنت بالا نمیره

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
خانم  فرق نداره خواب یا بیدار  شبها کالری سوزی تقریبا به صفر می رسه میوه موز توی رژیم ه ...

یا خدا ترسیدم😂😂😭😭😭

نمیخوام لاغر شم ولی چاقم نمیخوام بشم لنتی چرا موز خوردم چرا نارنگی نخوردم😭

2738
یا خدا ترسیدم😂😂😭😭😭 نمیخوام لاغر شم ولی چاقم نمیخوام بشم لنتی چرا موز خوردم چرا نارنگی نخوردم😭

به هر حال خوردن غذا در شب هرچی باشه چون سوخت و ساز به حداقل می رسه مضر هست. 

سعی کنید ۲ساعت قبل خواب چیزی میل نکنید البته عرفش۳ساعت هست اما شما ک خوابت فعلا تنظیم نیست ساعت ۵صبح بیدار هستی 

آقا هستم🕵️‍♂️
به هر حال خوردن غذا در شب هرچی باشه چون سوخت و ساز به حداقل می رسه مضر هست.  سعی کنید ۲ساعت قب ...

شما ‌ اطلاعاتت خوبه یه سوال : قد ۱۶۰ وزن ۵۲ کافیه یا ۵۵ ؟ شکم و پهلو ندارم قبلا فیتنس کار میکردم الان رقص حرفه ای  🤔 چاقی و توپولی دوس ندارم نمیدونم ۵۵ بشم توپولی نمیشم ؟

۵ صب خوردم😂🤦‍♀️

سعی کن جلوی خودتو بگیری چون خیلی بده وقتی این موقعه میشه مصرف کرد که مثلا همین الان صبحانه بخوری بعدش بری کوهنوردی نه اینکه بخوری بعدم بخوابی 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
2706