2733
2734
نه یبس نبودم یبس شدم چون نمیتونم زیاد بشینم جدیدا بهم ریختم

سبزیجات زیادبخور،شایدم سردیت کرده یه چای نبات البته نباتش کم باشه بخور،،،،اخه من اینجچری شدم خوردم خداروشکرخوب شدم

الهی؛ گر طُ همراهم نباشی، وایِ من♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خودتو عادت بده به توالت فرنگی عزیزم،اولش سخته بعد عادت میکنی میفهمی چه جوری باید ازش استفاده کنی،چه جوری از توالتایه عادی استفاده میکنید وقتی باردارید؟من که باردارم نیستم سخته برام بدون توالت فرنگی نمیتونم پاهام درد میاد

خودتو عادت بده به توالت فرنگی عزیزم،اولش سخته بعد عادت میکنی میفهمی چه جوری باید ازش استفاده کنی،چه ...

چی بگم خیلی نفرت دارم چندشم میشه.خب وقتی مشکل یبوست و وزن بدن نباشه توالت ایرانی خیلی بهتره بنظرم فرتگی راه روده رو مسدود میکنه

سبزیجات زیادبخور،شایدم سردیت کرده یه چای نبات البته نباتش کم باشه بخور،،،،اخه من اینجچری شدم خوردم خ ...

یبس نیستم معمولی ام ببخشید باید اسهال باشم تا بدون فشار کارمو انجام بدم اگه نیاز به زور باشه پا درد میگیرم. بخاطر همین شیاف میذارم شوهرم میگه روده هاتو تنبل میکنه

2738
چی بگم خیلی نفرت دارم چندشم میشه.خب وقتی مشکل یبوست و وزن بدن نباشه توالت ایرانی خیلی بهتره بنظرم فر ...

اولش سخته چندشه چون عادت نداریم به استفاده ازش ولی تو خونه خودت که غریبه نیست پس تمیز میمونه توالت فرنگی،من یه چهار پایه میذارم زیر پام،مشکل تخلیه حل میشه این طوری

حالا سنگین تر میشی قشنگ ب پشت پات فشار میاد هنوز زوده.من جدیدا اینطور شدم

مگه چند کیلو وزن اضافه کردی شما؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2706