2703
2553

#‍توالت فرنگی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

چند ماهته؟

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
2714
از فرنگی بدم میاد حالا اگه بخوام هم استفاده کنم بازم تو فرنگی مشکل دستشویی شماره دو دارم

اگه ازش چندشت ميشه مثل من كاور يكبارمصرف بگير هر بار كه ميرى يكى بنداز روش كه راحت باشى

منم سه ماهمه. زانوم نه ولی یه درد خفیف پشت ماهیچه های ساق پام میاد برا شماره ۲.

البته وقتی از جام بلند میشم حسش میکنم.

فکر میکردم مال بی تحرکیمه. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
منم سه ماهمه. زانوم نه ولی یه درد خفیف پشت ماهیچه های پام میاد برا شماره ۲. البته وقتی از جام بلند ...

حالا سنگین تر میشی قشنگ ب پشت پات فشار میاد هنوز زوده.من جدیدا اینطور شدم

22 هفته. جدیدا هم ببخشید فقط باید روون باشم اگه نیاز به زور داشته باشم نمیتونم بشینم محبورم شیاف بذا ...

خوب با دکترت مشورت کن.

2706