2726
عنوان

بارداری با وارد کردن اسپرم از طریق سرنگ استریل

| مشاهده متن کامل بحث + 33763 بازدید | 174 پست

بچه ها از همه ممنونم

اونهایی که منتظر نی نی هستید ایشالا بزودی مسافراتون بسلامت برسن 

و اونهایی که مادر شدن ایشالا نی نی در پناه خدا باشه

بیاید به حق این وقت طلوع زیبای خورشید برای همه طلب خیر کنیم

اره تویه گروه عضوبودم،تمرین با دیلاتور بود،ولی یکم تمرین کردمو بعدولش کردم،چون من بادیلاتور میتونم و ...

دیلیتور سایز شوهرتو باید درست کنی منم اولش اینجوری بودم بعد باسایز شوهرم که راحت شدم قبل رابطه از اون استفاده میکردم روون که شد شروع میکردیم بعد از یکماه  بدون دیلیتور رابطه داشتیم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه تایپک جدید میزارم شوهر من از این درس خونده های شریفه زیاد سر در نمیاره فقط دعا کنید بشه

واقعا توی این تماس های دکتر هولاکویی هم همه شریفیا به درد نخورن

خدا بهت صبر بده با این آدم های تک بعدی

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2728
دیلیتور سایز شوهرتو باید درست کنی منم اولش اینجوری بودم بعد باسایز شوهرم که راحت شدم قبل رابطه از او ...

ایول شما خیلی زحمت کشیدی پس،من دستو دلم به تمرین هم نمیره حتی،نمیدونم چه مرگمه....ولی ازامروز بازتمرینو شروع میکنم،راستی من شوشی هستم  

ایول شما خیلی زحمت کشیدی پس،من دستو دلم به تمرین هم نمیره حتی،نمیدونم چه مرگمه....ولی ازامروز بازتمر ...

جدی؟چه عالیییی حتما انجام بده امید به خداست قطعا میشه مطمئنم منم جنوبی ام 😍

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
میکنم ولی یک دقیقه فوقش

این حرکات محیرالعقول رو میزنی و شوهرت متوجه نمیشه چیکار میکنی؟؟؟!!!!

بابا کاندوم رو بگیر تو بستش با سوزن پر سوراخ کن خیلی بهتر جواب میده

پزشک عمومی هستم👩‍⚕️سوالی داریداگه علمش رو داشته باشم،  پاسخگو هستم
جدی؟چه عالیییی حتما انجام بده امید به خداست قطعا میشه مطمئنم منم جنوبی ام 😍

تویکی ازتاپیکات دیدم نوشتی اندیمشکی هستی،گفتم بابا ایول همسایه ایم،فاصلمون 20دقیقس،حتما مثله تو تمرین میکنم،شما الان دیگه حل شده؟

تویکی ازتاپیکات دیدم نوشتی اندیمشکی هستی،گفتم بابا ایول همسایه ایم،فاصلمون 20دقیقس،حتما مثله تو تمری ...

چه خوب😍اره عزیزم الان خوب شدم دیگه خداروشکر

2706