2733
2734
عنوان

بارداری با وارد کردن اسپرم از طریق سرنگ استریل

| مشاهده متن کامل بحث + 34027 بازدید | 174 پست
من مشکل وازینیسم دارم،چندماه پیش به سرم زده بود اینکارو کنم،چون سرنگ باریکه شاید بتونم تحملش کنم

چرا مشکلتو حل نمیکنی عزیزم؟من این مشکلو داشتم وحلش کردم

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
البته من قبلش چک آپ شدم و همه چیمو چک کردم

اينجا يكي بود شوهرش بچه نميخواست بيچاره همش دنبال يه راه حلي بود اونم ميگفت فقط با كإندوم شوهرم نزديكي ميكنه ،هركاري ميكنم ميگه نميخوام ،خدا كنه اين تاپيكارو بخونه

ببخشید وازینیسم چیه؟! 

دخول غیر ممکن واسپاسم عضلات لگن .که باعث میشه یجورایی انقدر عضلات فشار بیارن که لوله ی واژن مسدود میشه وهیچ جسم خارجی ای نمیتونه وارد بشه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2738
الان دوساله درگیرشم،چکارکنم وقتی حل نمیشه؟نمیدونی حالوروزم چجوریه،تواین دوسال روزی صدبار دارم میمیرم

چرا نمیدونم گلم منم این حالو کشیدم ودرک کردم .روز وشبم گریه بوده وحس بدی داشتم به خودم که زن خوبی واسه همسرم نیستم.از دیلیتور استفاده کردی؟

وا برو دکتر واست آزمایش و سونو مینویسه این میشه چکاپ😐

دوماه پیش ازمایش خون کلی دادم،ولی نه بخاطر بارداری،خاستم ببینم بدنم توچه وضعیتیه،الان فکرکردم چکاپ بارداری فرق داره وجور دیگس،واسه همین پرسیدم

چرا نمیدونم گلم منم این حالو کشیدم ودرک کردم .روز وشبم گریه بوده وحس بدی داشتم به خودم که زن خوبی وا ...

اره تویه گروه عضوبودم،تمرین با دیلاتور بود،ولی یکم تمرین کردمو بعدولش کردم،چون من بادیلاتور میتونم ولی با همسرم نمیتونم،نمیدونم چرا

2706