2726

من شوهرم از بچه دار شدن میترسه همیشه باید توی عمل انجام شده قرار بگیره منم بعد از رابطه که نزدیکی تخمک گذاریه مایع رو با سرنگ وارد رحمم میکنم داخل حمام البته کلا ۳،۴ دقیقه بعد از نزدیکی اسپرم وارد بدنم شده،چقدر احتمال بارداری هست؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وا چجوری تو سرنگ میکشیش؟؟؟از تو کاندوم؟فکر نمیکنم موثر باشه بعدم هر ادمی وقتی چیزی رو نخواد و اجبارا بهش القا بشه هیچ وقت نمیتونه تمام و کمال بپذیردش چرا اینکارو میکنی؟در حق اون بچه ظلم میشه اگر وارد دنیا بشه و پدرش نخوادش

وا چجوری تو سرنگ میکشیش؟؟؟از تو کاندوم؟فکر نمیکنم موثر باشه بعدم هر ادمی وقتی چیزی رو نخواد و اجبارا ...

شوهر من از اول زندگیش فقط کارهایی رو انجام داده که توی عمل انجام شده قرار گرفته باشه

وا چجوری تو سرنگ میکشیش؟؟؟از تو کاندوم؟فکر نمیکنم موثر باشه بعدم هر ادمی وقتی چیزی رو نخواد و اجبارا ...

کاندوم ها داخلشون مواد اسپرم کش داره احتمال بارداری خیلی کم میشه

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
سرنگ تمیز و استریل،پس چطور یه قطره بریزه احتمال بارداری هست

نمیدونم عزیزم منم از یه پزشک اینو شنیدم انشالاه که بگیره ولی به شوهرت بگی قرص خوردی الکی فکر کنم راه بهتری باشه

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2706