2726
عنوان

+18 بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1586 بازدید | 64 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر گلم اگه موضوع اذیتت میکنه بهش بگو شبها لطفا صداتون اذیتمون میکنه . اما اینکه غیبتشو بکنی در واقع همه گناهاش واسه خودت نوشته میشه. بهتره چشماتو ببندی  نه قضاوت بکنی نه در موردش صحبت بکنی . صلاح مملکت خویش خسروان دانند. موردیم هست که اذیتت میکنه با خودش در میان بزار 

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2728
شما که اونو نمیشناسین پس غیبت حساب نمیشه

بهرحال ممکنه پیش دوست و اشناهات بگی گفتم که زبونت رو عادت بدی به اینکه من چکار دارم

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
برام جالبه کسایی هستن که ازش دفاع میکنن بعد همین شماها میاین تاپیک خیانت میزنین که شوهرم بهم خیانت ...

اگه شوهر یکی تو این شرایط خیانت کنه مشکل از خودشه چرا گول می زنید خودتونو

خواهر گلم اگه موضوع اذیتت میکنه بهش بگو شبها لطفا صداتون اذیتمون میکنه . اما اینکه غیبتشو بکنی در وا ...

دقیقا منم میخواستم همین بگم 

عزیزم ی بار برو در خونش فقط ب خودش بگو تنها 

بگو دوست عزیز صداتون تو خونه من میپیچه ممکنه ی خورده مراعات کنین بچه کوچیک دارم اذیت میشیم 

شما صدا میشنوی اما ندیدی بیا قضاوت نکنیم نمیدونم این داستان رو شنیدین یا ن 

ی خانومی بوده ک با مردا رابطه داشته همسایشون ک میدونسته برا همه تعریف میکرده و اون زن رو ب همه نشون میداده و لعنتش میکرده 

اما اون خانوم از دل خوش و میل باطنی این کار نمیکرده نیازمند بوده و هربار با اکراه اون کار میکرده و توبه میکرده و کلی گریه روز قیامت همسایشو انداختن جهنم گف چرا من اون زن بدکاره بود و... خدا میگه اون بدکاره بود راه بد انتخاب کرده بود اما از رو عشق و علاقه ب این کار نبوده هر بار توبه کرده پشیمون از کارش بوده پ حق الناسی نیس حق خودم بوده گذشت کردم اما تو هربار ک دیدی شنیدی گفتی برا همه ابروشو بردی حتی ی ذره پشیمون نشدی توبه نکردی ب کارت ادامه دادی پ گناه های اون برا تو نوشتم 

حالام قربونت برم شما خانوم هزارماشالله فهمیدهی هستی بنظرم یکی دوبار تذکر بدی بسه ابروشو نبر حالا ما ک نمیشناسیم اما خوب درکل کاری بهش نداشته باش بذار هرکار دوس داره بکنه عزیزم حواست ب شوهرت باشه و زندگیت

انشالله ی خونه ویلایی خوب گیرتون بیاد 

برام جالبه کسایی هستن که ازش دفاع میکنن بعد همین شماها میاین تاپیک خیانت میزنین که شوهرم بهم خیانت ...

عزیزم کسی دفتع نمیکنه مردها بدن البته دور از جون همه مردا رو نمیگم اون ۱درصدی ک بدن رو میگم اما اگر زن خوب باشه جرات نمیکنن سمتش برن وحالا ک زن خوب نی مردا چرا میرن؟همش نمیشه بگیم اشتباه از زن هستش 

2706