2726

سلام دخترم مشکلی براش پیش اومد که دکتر هم سونو نوشت هم آزمایش ادرار که دیدیم  مشکلی خداروشکر نداره و اون مشکل خارجی بوده....

ولی برای احتیاط سفکسیم داد دکتر و بعد چندروز اشتهای دخترم کم شد و روزی یکبار بالا میاورد و یا شبها بعد ۲ ۳ ساعت بلند میشه و معذرت میخوام بالا میاره  ... کسی تجربه ای داره ؟ آیا از عوارض سفکسیم میتونه باشه؟ میدونم اسهال شایع ترین عوارضشه ولی اسهال نشد دخترم فقط بی اشتها و ۱بارم بالا میاره در روز...چی میتونه باشه 

دکترش نبود تا فردا ببرمش ببینم چی میگه....ممنون از راهنماییتون پیشاپیش

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!
من الان دارم سفکسیم میخورم اینطوری نشدم

اخه روی بعضیها ممکنه عوارض داشته باشه  بچه ها شاید حساس تر هستن  نمیدونم 🙁

کمی عفت کلام و داشتن شرم و حیا در گفتار  بد نیستا بهش فکر کنید بعضی خانمای نی نی سایت!!!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دختر منم به سفکسیم حساسیت داشت دلدرد میگرفت 

با دکترش مشورت کن 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
سنگین برای معدش. بچه طفلک شربنت و محلول بده بهش. بعضیا معدشون به قرص حساسه

عزیزم قرص نبود که همون شربتش بود هرچی دکتر داده بود دادیم  محلول بود .... خداکنه دیگه تموم بشه   چکار باید بکنم زود خوب بشه

دختر منم سفکسیم حساسیت داشت دلدرد میگرفت  با دکترش مشورت کن

جدی پس عوارض همونه الان دیگه نمیدیم که بهش  سه چهار بار بار دادیم  بعدش که اینطوری شد دیگ ندادم 🙁

من به دخترم بارها طبق دستور پزشک دادم

روزی یک باره اونم بعد غذا بهش دادم با اب زیاد

سفیکسیم اشتها و کم میکنه و اسهال هم گاهی

ولی چون معده بچه ضعیفه باید تو طول درمان حتما غذاهای زود هضم به بچه بدی

سردی بهش نده غذاهای سنگین نوشابه  و...ممنوع

براش دم کرده بابونه صبح و شب قبل خواب یه فنجان کوچیک بانبات بهش بده موثره

عزیزم قرص نبود که همون شربتش بود هرچی دکتر داده بود دادیم  محلول بود .... خداکنه دیگه تموم بشه ...

من فکر کردم قرص بود اندازه موشکه :)) انتی بیوتیک فقط سروقت ساعت کوک کنی اثر داره. یهو زود به زود ندی بهش. چیزی نیست

جدی پس عوارض همونه الان دیگه نمیدیم که بهش  سه چهار بار بار دادیم  بعدش که اینطوری شد دیگ ...

بعضی از بچه ها آنتی بیوتیک بهشون نمیسازه 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
من به دخترم بارها طبق دستور پزشک دادم روزی یک باره اونم بعد غذا بهش دادم با اب زیاد سفیکسیم اشتها ...

ممنون  اره سنگین و زیاد دیگ نمیدم  ولی همون دیشبم ۱قاشق غذا خورد و البته بعدش شیر و خوابید  ولی متاسفاته باز توی خواب از دلپیجه پاشد و معذرت میخوام بالا اورد

2706