2410
2553
بله ادمایی مثل شما ب محض نخوندن قرآن و نماز دچار این حالت میشن ب هیچ عنوان تحت هیج شرلیطی‌ نمازتو تر ...

😣😣دقیقاازوقتی نمازمو ترک کردم حضورشونوحس میکنم . خوابای بد میبینم به حدی ک نفسم وایمیسته همش درحال فرارم توخواب

پس اصلا نگران نباش چون همچین چیزی تو فکرت بوده خوابشو دیدی برای طلسم‌ هم چهار قل زیاد بخون 

اخه چیزی نبوده ک جدیدابهش فک کنم چن ماه ازون قضیه گذشته من توفکرش نبودم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

😣😣دقیقاازوقتی نمازمو ترک کردم حضورشونوحس میکنم . خوابای بد میبینم به حدی ک نفسم وایمیسته همش درحال ...

وای خب ببخشید مرض داری چرا درمانتو ول میکنی

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
خیلی اذیت میشم روبدتم زخمای الکیع.یاهمش خواب میبینم کسیودارم ازپنجره پرت میکنم یادرحال فرارم

واسه چه کاری گرفتی طلسم شکن

اصلش زیزیگولوعه ...من زیزیقلو میدوس👌😍خدایا پناهم باش که بهترین پناهی❤🧡💛💚💙💜🤎
2720
اخه چیزی نبوده ک جدیدابهش فک کنم چن ماه ازون قضیه گذشته من توفکرش نبودم

خواب ها بیشتر بر اساس چیزاییه که تو گذشته اتفاق افتاده  خیلی خیلی به ندرت میتونه رویای صادقه باشه

Break up with your comfort zone
واسه چه کاری گرفتی طلسم شکن

برای علایمی ک داشتم مادرم رفت جایی کتاب بازکزردن کفتن ازخواستگارای قبلیش کسی طلسمش کرده طلسمشم خیلی قویه. میدونم تقریبا کارکیه یه خانواده بودن ک خیلی اهل دعان

2714
اخه یه شرایطی پیش اومد ک دیگ نماز نخوندم بعدش😔ولی این خوابم واقعامنوترسوند

پاشو دختره خوب شرایطو بزار کنار نماز صبحتو بخون بعد قرآن بخون بعد از خدا کمک بخواه و هیچ وقت ترک نکن نگران نباش خدا از رگ گردن ب تو نزدیک تره منم پاشدم برم وضو بگیرم

ته قصه ی من خدا وایستاده با یه بغل مهربون😇❤️
متاشفانه چن وقته نمازنمیخونم ..ممکنه به همین خاطر طلسمم برگشته باشه؟

اینم هست اونا بیشتر. سمت کسایی میرن که از واجبات دوری میکنن ولی نمازو نه بخاطر. اونا بلکه بخاطر. خدا بخون

2706