2726
عنوان

زندگییییییی ....

138 بازدید | 20 پست

عین دریای بی آااااااب

من همممممششش راه میرم توی خوااااب

نمیدونم چرا انقدر این آهنگ تیتراژ ستایش روم تاثیر گذاشته

نمیدونم اززبون کدوم یکی از شخصیتاس

حس میکنم از زبون مهدی مظفریه 

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

😢

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

هنوز تو کف ستایشی/:

باو خز شد رف برو اهنگ بعدی

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
هنوز تو کف ستایشی/: باو خز شد رف برو اهنگ بعدی

من هرشب باهاش با صدای بلند میخونم 

هی میگم من برم هیچکی تنها نمیشه

شوهرم چپ چپ نگاهم میکنه 

من هرشب باهاش با صدای بلند میخونم  هی میگم من برم هیچکی تنها نمیشه شوهرم چپ چپ نگاهم میکنه&nb ...

یه دور اهنگ میمیری ko3نگی تتلو رو شوهرت برات بخونه بعد از هر دور خوندنه تو خیلی کیف میدع😹😹😹

سالها قبل فک میکردم تنهایی عجب فاجعه ای است اما...هر چ بیشتر مردم را شناختم تنهایی من دلچسب تر شد.عاشق تنهایی ام هستم❤.ب طرز اعتیادآوری ب سکوتِ مطلق عادت کردم.حتی در جمع هم از درون تنها هستم.حالا میفهمم چرا باید چاه را ب مردمان ترجیح داد. ♤ کاربر عزیز اگ مخالف نظرمی ریپ نزن این نظر شخصیه منه هر کسی یه ایده متفاوت دارع♤#کاربر_قدیمی
واقعا؟

اره

یه دور اهنگ میمیری ko3نگی تتلو رو شوهرت برات بخونه بعد از هر دور خوندنه تو خیلی کیف میدع😹😹😹

تو از همه رو مخ تری 😂😂😂😂😂

تو از همه رو مخ تری 😂😂😂😂😂

شوهرت ب فکر ساختنه تو ب فکر خودزنی  

2706