2733
2734
عنوان

حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 115 پست
به من نمی گی عزیزم؟

درخواست دوستی بده وپیام بده در چه خصوص برات  تمرکز کنم

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میشه بیشتر توصیح بدی ک چجوری چیزی ب ذهنت میاد در مورد یه ادم‌.

جوانه گندم و مزرعه هم دیدم

همینجوری فقط یه حسه 

حالا درست بود یا نه؟

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
دوست عزیز ...من براتون ۱۴تاصلوات فرستادم... لطفا برای حاجات بنده اگرخواستید یه دعای ازته دل بکنید... ...

چشم عزیزم حتما ممنونم بابت مهربونیتون

۲تا حاجت دارم لطفاواسم ۲ تاصلوات بفرستین ودعا کنین .هرکس فرستاد بهم بگه براش سوره حمد بخونم😍
2728
هیچ حسی از شما نگرفتم جزیه آرایشگاه زنانه اومد تو ذهنم

من چی؟

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2738
کی باردار میشم عزیزم؟ حستو راجبه آینده ام بگو

یه چیزی تو شکمت هست اما بچه نیست

یه جاده ای هیت ابی دقیق نمیدونم چیه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2706