2703
2553
عنوان

حس ششم

| مشاهده متن کامل بحث + 957 بازدید | 115 پست
یعنی ارایشگاه داری؟!😨

زمینش و ساختمون و وسایلش پول خودم بود به اسم خودمم هست آبجی و گذاشتم تو سالن ک دیگه آرایشگرها و بقیه و خودش اوکی کرد و الان ک دانشگاه عمه و مادر پشت میزن آرایشگرها واسه مشتری درصد میدن 

آقا هستم🕵️‍♂️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زمینش و ساختمون و وسایلش پول خودم بود به اسم خودمم هست آبجی و گذاشتم تو سالن ک دیگه آرایشگرها و بقیه ...

درآمدش خوبه؟سود داره ؟تو تهران زدین؟

تازه از حبس برگشتم🕵️‍♂️
2720
بنظرت من ازدواج تو سرنوشتم هست؟

اره 

یه ازدواج خوب البته من تنها دارم چیزی که مینم رو میگم ها 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2714

جاله.. .میشه بهم بگین من چندتابچه درآینده خواهم داشت وجنسیتشون چیه؟...

تامردسخن نگفته باشد،عیب و ،هنرش نهفته باشد.ادب ونزاکت شما گویای شخصیت،شعور،سطح سواد،کشش مغزی ودرچه خانواده ای پرورش یافته اید می باشد!.ادب و نزاکت را مراعات فرمایید.صرفابخاطراینکه مخالف نظرمن هستید ریپلای نفرمایید من با انتقادسازنده و منطقی مشکلی ندارم اما جبهه گیری نادرست برای اثبات نظرخودومحکوم کردن نظرمن بدون دلیل قانع کننده راهرگز نمیپذیرم . آدم وحوا درحضورخداوندبه تشخیص وقضاوت دست زدندلیکن ملکوت الهی محل قضاوت نبودزمین برای تشخیص وتحلیل شایسته تربودپس آدم وحوابه زمین آمدندومادامی که قضاوت پابرجاست ،زندگی درزمین نیزپابرجاست . .
بگو تا خوابم نبرده😂😘

درخواست دوستی بده تو پیام خواستی برات إگم چون باید تمرکز کنم

جای سر سبز زندگی میکنی؟

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
زمینش و ساختمون و وسایلش پول خودم بود به اسم خودمم هست آبجی و گذاشتم تو سالن ک دیگه آرایشگرها و بقیه ...

درآمد آرایشگاه عالیه..ان شاءالله واسه شما هم پربرکت و پرسود باشه🙏 

2706