2737
2734
عنوان

راهنماییم کنین!

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 32 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم تو معلومه مردا رو خوب نمیشناسی ها

اطرافیان من هیچ وقت از این کارا نکردن عزیزم! حتی منو شوهرم ک فاصلمون خیلی زباد بود و پیش هم نبودیم همچین چیزایی برامون پیش نیومد ن از جانب اون ن از جانب من

2728
اطرافیان من هیچ وقت از این کارا نکردن عزیزم! حتی منو شوهرم ک فاصلمون خیلی زباد بود و پیش هم نبودیم ه ...

اخه میدونی عزیزم خیلی از آقایون مثل هم نیستن اخه ببین واسه منم عجیبه پسرای اقوام داداش خودم کسری دیگه خیلی راحت ازدواج کردن این مشکلا پیش نیومده اما واسه من این مشکل پیش اومده البته اینم بگم شکاکیت مرد از گذشتش سرچشمه میگیره

اخه میدونی عزیزم خیلی از آقایون مثل هم نیستن اخه ببین واسه منم عجیبه پسرای اقوام داداش خودم کسری دیگ ...

اگر ماجرای خاستگاریش جدی شد حتما از مشاور ازدواج کمک بگیر عزیزم. ان شاء الله هرچی خیره 

اطرافیان من هیچ وقت از این کارا نکردن عزیزم! حتی منو شوهرم ک فاصلمون خیلی زباد بود و پیش هم نبودیم ه ...

ولی اطرافیان من همه از دم این کارا رو کردن..منم اگ مرد بودم قصد زن گرفتن داشتم چشم بسته نمیرفتم بگیرمش اول امتحانش میکنم اگ دختر پاک وسالمی باش با منت فراوون میرم خواستگاریش...دیگ توه این زمونه دختر خوب کم پیدا میش

2738
فدات بشم بعنوان ی خواهر از من بشنو.این مرد چ قصدش خیر باش چ نباش.هرکسی ک پیشنهاد رفاقت و رابطه بهت م ...

درسته صحبتت عزیزم من راستش اصن نه وقت و نه حوصله رابطه ها الکی امروزی دارم و نه تا حالا داشتم اینم اولیش بود که براشون مرز گذاشته بودم خودم فقط برای آشنایی اونم ۶ ماه گفتم اگر قصدی داری که ۶ ماه واسه اشنایی کافیه اگرم قصد نداری تو بخیر من به سلامت عمرم بابت خوش گذرونی بی فایده هدر نمیدم

2706