2726
عنوان

بیاین بگین در حال حاضر دارین چیکار میکنین و چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 116 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ببخشید مشکل شما چیبود🤔🤔الان مغزم خنگه یادم نمیاد

من چون شوهرم از بچه دار شدن میترسه و سن جفتمون بالاست،از کاندوم یواشکی با سرنگ تمیز منی رو میکشم و وارد واژن میکنم دقیقا در زمان تخمک گذاری

بچت ک الان لابد خابیده خب

اره رو پام خوابه میزارمش زمین بلند میشه☹️☹️☹️بدتر از همه بیست دیقه دیگه باید پاشم واس شوهرم صبحانه آماده کنم بیدارش کنم لباساشو آماده کنم بره سرکار😭😭😭

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
من چون شوهرم از بچه دار شدن میترسه و سن جفتمون بالاست،از کاندوم یواشکی با سرنگ تمیز منی رو میکشم و و ...

😐😐😐نمیدونم چی بگم ولی به نظر من نکن... من رو بچه داشتن خیلی اصرار کردم الان هرچی میشه شوهرم میکوبه توسرم میگه خودت خواستی الانم بااین همه اذیت پسرم فقط میگه هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد🤦‍♀️منظورم اینه ک اگ بچه دار شدین و شوهرت بفهمه چ کردی همش میکوبه تو سرت و چ بسا زندگیت تلخ بشه باهاش حرف بزن سعی کن قانش کنی

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️

منم پسرم خیلی بد میخوابه تا دو بیدار بودم که خوابش ببره خوابید منم خوابیدم دوباره سه ونیم بیدار شده جیغ و داد یه بار میگه آش یه بار میگه آب باباش پاشده میگه گرمشه لباسشو دربیار میگم سردش میشه بچه میگه نه دربیار میگم نصفه شبی لج میکنی با اونم دعوام شد پسرم خوابید بی خوابیشو گذاشت برا من

اتفاقا خیلی حاذقه،و چند نفر حرفشو تایید کردن توی بهترین بیمارستان های تهران عمل میکنه

با یه تحقیق کوچیک‌ حتی توی نت و همین سایت میفهمی 

تزریق اسپرم با سرنگ چقدر خطرناکه

ای یو ای رو مقایسه نکن با این کار ...

لایک نفرمایید دوستان به غیر از استارتر عزیز و کاربر محترمی که ریپلای کردم لااقل بفهمم پستم رو خوانده اید  عزیزان .زندگیِ فعلیِ من و شما در برابر زندگیِ بَعدی،بسیار کوتاه،بسیار فرعی وبسیار ریز و گذراست.همچون جرقه ای است که از آتش اجاقی بپرد و گم شود.برای آنکه در زندگیِ بَعدی تا ابد و برای همیشه در آسایش و شادی باشیم ، کافیست همین یک لحظه ی گذرای عمر این جرقه را خوب بمانیم...