2726
عنوان

بیاین بگین در حال حاضر دارین چیکار میکنین و چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 116 پست
اینجا کلا مسخره میکنید همو؟! من الان عضو شدم فکر کردم یکی یه حرف خوب میزنه ولی انگار همه مسخره میکنن ...

عزیزم ما همچین تجربه ای نداریم و نمیتونیم راهنمایی کنیم فقط میتونیم دعا کنیم زودبچه دار شی منم با یه بار رابطه بدون کاندوم بچم تشکیل شد😊

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من نه خواهر دارم نه یه رفیق  مادرم هم دلش میگیره بشنوه،پدر هم ندارم گفتم شاید اینجا کمکی باشه ا ...

عزیزم اگه شوهرت مشکلی نداره ت ام مشکل خاصی نداری دیگه با ورود اسپرم انشالله ک بچه تشکیل میشه ولی بهتره بعد پریودی اقدام کنی بهتر نتیجه میگیری

خدایا شکرت💕
ولی من الان دارم نبضشو حس میکنم شاید چون گشنمه خخخ کلا از ۸ به بعد شب چیزای سرد بخور 

عزيزم اون نبض رحمه ك داره بزرگ ميشه

حالا چيز سرد بخورم ببينم اين راه ج ميده يا نه

عزيزم اون نبض رحمه ك داره بزرگ ميشه حالا چيز سرد بخورم ببينم اين راه ج ميده يا نه

شیر بستنی شربت نعنا اینا خیلی خوبن

نمیدونم ولی نبض نزدیک رحم نیس ....باز نمیدونم چیه 😅

خدایا شکرت💕

پسرم شبا نمیخوابه منم الان سه شبو سه روزه ک کلا بیدارم چشمام داره میسوزه حس میکنم خشک شدن دیگه☹️☹️☹️درضمن دلمم ی عالمه گرفته  سرم وحشتناک درد میکنه گشنمه هس اما چون پسرم رو پامه و به کوچیکترین صدا حساس جرات ندارم برم سر یخچال و نی نی سایتم بیچارم کرده از بس فضولی کردم تو همه تاپیکا😐😐😐

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
پسرم شبا نمیخوابه منم الان سه شبو سه روزه ک کلا بیدارم چشمام داره میسوزه حس میکنم خشک شدن دیگه☹️☹️☹️ ...

اوخ اوضاعت ک بدتره .چشات بخاطر گوشیه ولش کن خو

خدایا شکرت💕
2706