2726
عنوان

بیاین بگین در حال حاضر دارین چیکار میکنین و چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 116 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اگه قلبم درد بگیره بدش تنگی نفس بگیرم نمیتونم بخوابم چون سه ماهه عمل کردم خطرناک بود اما من بحرف ...

خخخ خوبه باز...من تاحالا نخواستم ینی ا طرف من نبوده😑

خدایا شکرت💕

یکم سیب داشتم که داشتن خراب میشدن منم پوستشون رو کندم پختم الانم میخام ببرم بذارم رو پشت بوم به نظرتون آیا لواشک درست میشه یا هوا سرده؟

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
2728
یکم سیب داشتم که داشتن خراب میشدن منم پوستشون رو کندم پختم الانم میخام ببرم بذارم رو پشت بوم به نظرت ...

روشون پلاستیک یا سلفون بکش دیگه باید چن روزی صبر کنی درس شه باید افتاب بخوره

خدایا شکرت💕
خخخ خوبه باز...من تاحالا نخواستم ینی ا طرف من نبوده😑

دوطرفه باید باشه خب چندبار اون میگ یه بارم من اگه نگم دعوا میکنه میگه دوسم نداری سرد شدی حالا بیا ثابت کن سرد نشدم😂😂😂

نزدیکای ۱۲ خوابیدم ساعت ۳/۵ بیدار شدم دیگه هر چقدر سعی کردم نتونستم بخوابم😤،پس واقعیتو قبول کردم که نمیتونم بخوابم لامپایه اتاقمو روشن کردم الانم دراز کشیدم رو تخت گوشی دستمه همین🤧

2706