1464
1482
عنوان

بیاین بگین در حال حاضر دارین چیکار میکنین و چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 116 پست
ولی من الان دارم نبضشو حس میکنم شاید چون گشنمه خخخ کلا از ۸ به بعد شب چیزای سرد بخور 

عزيزم اون نبض رحمه ك داره بزرگ ميشه

حالا چيز سرد بخورم ببينم اين راه ج ميده يا نه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عروس شدم بلاخره🙂🙃
عزيزم اون نبض رحمه ك داره بزرگ ميشه حالا چيز سرد بخورم ببينم اين راه ج ميده يا نه

شیر بستنی شربت نعنا اینا خیلی خوبن

نمیدونم ولی نبض نزدیک رحم نیس ....باز نمیدونم چیه 😅

فقط 20 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویار خر است😑

پسرم شبا نمیخوابه منم الان سه شبو سه روزه ک کلا بیدارم چشمام داره میسوزه حس میکنم خشک شدن دیگه☹️☹️☹️درضمن دلمم ی عالمه گرفته  سرم وحشتناک درد میکنه گشنمه هس اما چون پسرم رو پامه و به کوچیکترین صدا حساس جرات ندارم برم سر یخچال و نی نی سایتم بیچارم کرده از بس فضولی کردم تو همه تاپیکا😐😐😐

اگر هر سوالی درباره ختنه نوزادان دارید اینجا را کلیک کنید

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران

پسرم شبا نمیخوابه منم الان سه شبو سه روزه ک کلا بیدارم چشمام داره میسوزه حس میکنم خشک شدن دیگه☹️☹️☹️ ...

اوخ اوضاعت ک بدتره .چشات بخاطر گوشیه ولش کن خو

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویار خر است😑
1473
تایپکی برای مشکل من نیافتید؟

عزیزم اگه میخوای خودت تاپیک بزن داجب موضوعت ک کاربرا بیان اونجا کمک کنن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ویار خر است😑
ببخشید مشکل شما چیبود🤔🤔الان مغزم خنگه یادم نمیاد

من چون شوهرم از بچه دار شدن میترسه و سن جفتمون بالاست،از کاندوم یواشکی با سرنگ تمیز منی رو میکشم و وارد واژن میکنم دقیقا در زمان تخمک گذاری

1485
بچت ک الان لابد خابیده خب

اره رو پام خوابه میزارمش زمین بلند میشه☹️☹️☹️بدتر از همه بیست دیقه دیگه باید پاشم واس شوهرم صبحانه آماده کنم بیدارش کنم لباساشو آماده کنم بره سرکار😭😭😭

من چون شوهرم از بچه دار شدن میترسه و سن جفتمون بالاست،از کاندوم یواشکی با سرنگ تمیز منی رو میکشم و و ...

😐😐😐نمیدونم چی بگم ولی به نظر من نکن... من رو بچه داشتن خیلی اصرار کردم الان هرچی میشه شوهرم میکوبه توسرم میگه خودت خواستی الانم بااین همه اذیت پسرم فقط میگه هرکه طاووس خواهد جور هندوستان کشد🤦‍♀️منظورم اینه ک اگ بچه دار شدین و شوهرت بفهمه چ کردی همش میکوبه تو سرت و چ بسا زندگیت تلخ بشه باهاش حرف بزن سعی کن قانش کنی

1474

منم پسرم خیلی بد میخوابه تا دو بیدار بودم که خوابش ببره خوابید منم خوابیدم دوباره سه ونیم بیدار شده جیغ و داد یه بار میگه آش یه بار میگه آب باباش پاشده میگه گرمشه لباسشو دربیار میگم سردش میشه بچه میگه نه دربیار میگم نصفه شبی لج میکنی با اونم دعوام شد پسرم خوابید بی خوابیشو گذاشت برا من

اتفاقا خیلی حاذقه،و چند نفر حرفشو تایید کردن توی بهترین بیمارستان های تهران عمل میکنه

با یه تحقیق کوچیک‌ حتی توی نت و همین سایت میفهمی 

تزریق اسپرم با سرنگ چقدر خطرناکه

ای یو ای رو مقایسه نکن با این کار ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..