1507
1520
عنوان

بیاین بگین در حال حاضر دارین چیکار میکنین و چرا بیدارین

| مشاهده متن کامل بحث + 711 بازدید | 116 پست
وای بچه ها ۱۲ هفتمه ولی یه نبضی یا تپش قلبی رو دارم حس میکنم برا بار اول😍😍😍😍😍

این حس خوب نووش جونت مامانِ نی نی😍

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
ناراحت نشدم ولی خیلی دلم بچه میخواد  انقدر نذر کردم امکان داره الان باردار باشن که دو روزه پر ...

ایشالله خدا یه بچه سالم نصیبت کنه

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

منم بیدارررررر دخترم تب داشت با دارو قطع شد از بس سر شب لواشک خورد الان دل پیچه داره همش گریه اس کلا ...

اخ چه بد حالیه....انشالله ک زودتر خوب بشه بخابه توام اروم بگیری بخابی

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همسر خوبم😍 نینی گلم😍 دوستتون دارم😗
1436
خودتو کنترر کن.ریلکسسسس 

اخه از خودم لجم میگیره ک چرا اصلا جوابشو دادم..واس اینکه از سرم بازش کنم..فقط اراجیفشو تایید کردم..الان پشیمونم...کاش میخوابوندم دهنش 🤕بی دین احمق😡

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  
این حس خوب نووش جونت مامانِ نی نی😍

ممنون عزیزم.انشالله روزی همه کسایی که دلشون نینی میخاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه از خودم لجم میگیره ک چرا اصلا جوابشو دادم..واس اینکه از سرم بازش کنم..فقط اراجیفشو تایید کردم..ا ...

اووو بابا با همچین ادمایی نباید بحث کرد که

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اینجا کلا مسخره میکنید همو؟! من الان عضو شدم فکر کردم یکی یه حرف خوب میزنه ولی انگار همه مسخره میکنن ...

کسی مسخره نکرد یه شوخی بود کردن...

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هیچی رفتم به دکترم گفتم شوهرم زود انزالی داره بهم آمپول hcg داد الان دو روز از پرم گذشته دقیقا دوروز ...

واااای خیلی خطرناکه 

...چه دکتره نفهمی بوده....

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!   یه اتفاقاتی که طبیعی ترین چیزهای زندگیه برای ما شده حسرت که آیا بهش میرسیم یا نه.حس و حالم برای خیلی هاتون غریب نیست .دلم یه حس و حال خوب میخواد..
1334
اینجا کلا مسخره میکنید همو؟! من الان عضو شدم فکر کردم یکی یه حرف خوب میزنه ولی انگار همه مسخره میکنن ...

عزیزم ما همچین تجربه ای نداریم و نمیتونیم راهنمایی کنیم فقط میتونیم دعا کنیم زودبچه دار شی منم با یه بار رابطه بدون کاندوم بچم تشکیل شد😊

بچه که بودم با خودم می گفتم بزرگ که شدم من دنیا رو تغییر میدم نوجوان که شدم فهمیدم دنیا خیلی بزرگه گفتم پس من کشورم را تغییر خواهم داد در جوانی گفتم کشور بزرگه شهرم رو تغییر میدم به میانسالی که رسیدم گفتم محله ی خودم رو باید تغییر بدم حالا که پیر شدم میفهمم تغییر باید از خودم شروع میکردم اگه خودم تغییر میکردم میتونستم اول خانواده و بعد محله و شهر و کشور و دنیایم رو کم کم دچار تحول کنم  
واي اصلا خيلي بده همش همين حالتو دارم

خب دیگه منم همینجودی میشم اگه اخر شب چیز ادویه دار بخورم...بچت تکون میخوره ؟چن هفتته

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب دیگه منم همینجودی میشم اگه اخر شب چیز ادویه دار بخورم...بچت تکون میخوره ؟چن هفتته

نه هنوز خيلي كوچيكه 

من هرچي بخورم رفلاكسو دارم

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من نه خواهر دارم نه یه رفیق  مادرم هم دلش میگیره بشنوه،پدر هم ندارم گفتم شاید اینجا کمکی باشه ا ...

عزیزم اگه شوهرت مشکلی نداره ت ام مشکل خاصی نداری دیگه با ورود اسپرم انشالله ک بچه تشکیل میشه ولی بهتره بعد پریودی اقدام کنی بهتر نتیجه میگیری

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1476
نه هنوز خيلي كوچيكه  من هرچي بخورم رفلاكسو دارم

ولی من الان دارم نبضشو حس میکنم

شاید چون گشنمه خخخ

کلا از ۸ به بعد شب چیزای سرد بخور 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دقیقا میزارم ۱۴،۱۵ روز بعد از روز اول پری

حد وسط بین دو تا پریودی باشه هم خوبه.من ی هفته بعد تموم شدن پریم بچه شده 😅

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1508