2733
2734
عنوان

خانما کسی عفونت قارچی گرفته و خوب شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 78 پست
همون ک سفید و صورتیه؟ یکی دارم تاثیر نداشت

رنگ ژل بی رنگ هرموقع میری دسشویی قسمت بیرونی بزن من امتحان کردم، قسمت داخلی عرق رازیانه خوبه ک شیرمادر زیاد میکنه،فقط توگوگل سرچ کن بابت بارداریت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شانسه من دوسال بیشتره. دکترت چی گفت واسه بچه ؟میگفتی واسه بچه ضررنداره

الهى تو چى ميكشى اين همه مدت دكتر من گفت باكتريايى بهت دارو ميدم ولى اگه فقط قارچى بود همون كلوتريمازول موضعى كفايت ميكنه

2728
پس فعلا شدید نشده.  منم اول مث تو بودم. الان خارشم گرفتم

الان دوسال و نیم بیشتره دیگه کی شدید میشه؟

بخدا بهداشتمم رعایت میکنم کلا شلوار و شرت نمیپوشم تو خونه بعداز دستشویی خشک میکنن با دستنال نخی ولی بیفایدس.دکترم ک میری پماد و قرص میده بیخودی

امیدوارباش 
ببين قارچى ترشحاتش سفيد و پنيرى شكله ولى باكتريايى معمولا رنگ داره حالا واسه هركى بسته به شدتش زرد ي ...

پس درست حدس زدم مال من قارچیه. 

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
الان دوسال و نیم بیشتره دیگه کی شدید میشه؟ بخدا بهداشتمم رعایت میکنم کلا شلوار و شرت نمیپوشم تو خون ...

اصلا بخدا به بهداشت نيست منم هميشه رعايت ميكنم ولى انگار بدنامون خودش مستعد و ضعيفه در برابر عفونت

2738
الان دوسال و نیم بیشتره دیگه کی شدید میشه؟ بخدا بهداشتمم رعایت میکنم کلا شلوار و شرت نمیپوشم تو خون ...

باورت میشه من از بچگی این عفونت های قارچی رو داشتم و میدیدم ولی فکر میکردم اینا رو همه دخترا دارن. تا ۲۰ سالگی یهو خارش گرفتم و ...

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم

شما ک باردار نیستی. برو سمت طب سنتی. اونجوری بهتر جواب میگیری

آره والا .شما کدوم شهرین

من خونم تهرانه

2706