2737
2734
عنوان

خانما کسی عفونت قارچی گرفته و خوب شده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 419 بازدید | 78 پست
ببهشید میپرسم. دکتر چی بهت داد. ؟ شوهرمم خارش گرفته فکر میکنم اونم از من گرفته. بیشتر اعصابم خورد م ...

اتفاقا برعکس شما از ایشون گرفتید فعلا نزدیکی رو قطع کنید تا قارچت خوب خوب بشه

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 

واسه من اول پماد موضعى كلوتريمازول داد كه خوب نشدم، بعدش شياف واژينال مترونيدازول داد با فلوكونازول كه خوب شدم ولى دقيقا بعد سه روز برگشت اين سرى بهم كپسول كليندامايسين داده كه يكمى بهتر شدم ولى كامل نرفته و چشمم آب نميخوره حس ميكنم دوباره برميگرده، البته من هم عفونت قاچى هم باكتريايى دارم فكر كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اتفاقا برعکس شما از ایشون گرفتید فعلا نزدیکی رو قطع کنید تا قارچت خوب خوب بشه

واقعا؟ آخه من قبل از اونم داشنم. 

حتی مجردی هم یه مدت داشتم. 

از چه لحاظ میگی من از اون گرفتم

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
واقعا؟ آخه من قبل از اونم داشنم.  حتی مجردی هم یه مدت داشتم.  از چه لحاظ میگی من از اون ...

هواگرمه مردا دیر به دیر لباس زیر عوض میکنن یه ذره اون داشته باشه بدن شما که کمی حساس شده از ایشون میگیره

مردا استخر و این چیزا هم زیاد میرن

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2731
واسه من اول پماد موضعى كلوتريمازول داد كه خوب نشدم، بعدش شياف واژينال مترونيدازول داد با فلوكونازول ...

وای من بیشتر برا بچم میترسم، میترسم شدیدتر بشه و خدایی نکرده اون آسیب ببینه

مودبانه ریپلای کنی خیلیی ممنونت میشم، ریپلایت تند باشه، تندتر جواب میدم. پس ریپلای کن ها مودب باشید.                                                                        Manvatoo سابق هستم، نی نی سایت خیلییییییی😥😥😥😥😥😥                                                 جرات ندارم حرفمو بگم الان میترکم.                          همون خیلیو داشته باش فعلا.                                   عصبانیم نشو فدات عجقم
مال شما چطوره؟علائمش برای من مثه چرکه روی پوست ک کیسه میکشی چطوره همونطور

نه واسه من اولاش اينطورى بود بعد شدت گرفت به زرد و سبز خيلى كمرنگ ميزد ترشحات و با تورم و خارش وحشتناك

2738
ژل بهداشت بانوان بگیربزن

همون ک سفید و صورتیه؟ یکی دارم تاثیر نداشت

وای من بیشتر برا بچم میترسم، میترسم شدیدتر بشه و خدایی نکرده اون آسیب ببینه

آره منم همش استرس دارم بهم ميگن ممكنه كيسه آب رو سوراخ كنه يا زايمان زودرس داشته باشى واسه همينم من همش ميرم دكتر

نه واسه من اولاش اينطورى بود بعد شدت گرفت به زرد و سبز خيلى كمرنگ ميزد ترشحات و با تورم و خارش وحشتن ...

الهی میدونم خیلی سخته .من اصلا ترشح ندارم فقط وفقط الان دوساله روی قسمت بیرونی اونجور میشه سفید وقتی دست میکشی معلوم میشن

امیدوارباش 
هواگرمه مردا دیر به دیر لباس زیر عوض میکنن یه ذره اون داشته باشه بدن شما که کمی حساس شده از ایشون می ...

نه بابا بنده خدا نه استخر میره نه دیر بخ دیر لباس عوض میکنه. هرروز شرت تمیز میپوشه و میره سرکار. 

الهی میدونم خیلی سخته .من اصلا ترشح ندارم فقط وفقط الان دوساله روی قسمت بیرونی اونجور میشه سفید وقتی ...

واى خدا صبر بده و خوب شيم بخدا خيلى بده حتى نميشه نشست بخدا من بعضى شبا از شدت سوزش از خواب ميپرم

مال شما چطوره؟علائمش برای من مثه چرکه روی پوست ک کیسه میکشی چطوره همونطور

خارشم داری؟ مث پنیرک سفیده؟

الهی میدونم خیلی سخته .من اصلا ترشح ندارم فقط وفقط الان دوساله روی قسمت بیرونی اونجور میشه سفید وقتی ...

آره منم دست میکشم همه جمع میشن زیر ناخنام😶

2706