2737
2734
عنوان

شوهرم م..ش.ب خورده

953 بازدید | 41 پست

اول از همه ما ک قهریم اون خودش حرومزادس خوائن و همه کاره

بعد برادر دومادشونم اومده انداختش ولگردی کلللا از زندگی سرد شدع

خودش رفیق باز بود از مجردی

مشروب نمیخوردم میخورد یا ن

همهههه کاره

عکسشو دیدم با مش روب و برادر دومادشونو رفیقاش تو شمال

نظامی هم هست

میتونم تو دادگاه مش روبشو نشون بدم؟

خط مخفیاشم شکایت کنم دوس دختراش دران؟خانواده شوهر خواهرشم اومده پلاک ماشینو زده به اسم اونا

بزنم پر دهنشونو کنم خون

خطمم مسدود کردن باز اونا دخالت داشتن برا اینکه خودش بگیرش مثلا مچمو بگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نظامیه اینقد بی پروا کثافت کاری میکنه

همکار برادرشوهرمو موقع تریاک کشیدن با خلافکارا دیدن راپورتشو دادن منتقلش کردن به زاهدان با درجه ستوانی ی مدت افسر نگهبان بود😑لوش بده به نظرم

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
پدری ازش درارم تو نظام حرومزادگی سر من زیاد دراورد من هیچ کاری نکرده تمام تلاشش این بود عیبی بزاره ...

من یه تجربه از شکایت از یه خلبان نظامی دارم،ارتشی بود و ارتش خیلی سفت پشت این آقا بود.ما که به نتیجه ای نرسیدیم،امیدوارم شما موفق بشید.

سخت است فهماندن نکته ای به کسی که منافعش در نفهمیدن است.......دیندار آن است که در کشاکش بلا دیندار بماند وگرنه در هنگام راحت و فراغت و صلح و سلم چه بسیارند اهل دین، آنجا که شرط دینداری جز نمازی غراب وار و روزی چند گرسنگی و تشنگی و طوافی چند برگرد خانه ای سنگی نباشد....
نظامیه چطور جرات کرده مشروب بخوره؟؟؟

حرومیه باو

بار قاچاقم میبره

خود مشاورم باور نمیکرد منم محکوم کرد ب ناپختگی

الان مدرک دارم همه رو میکوبم تو صورتش😒

"بزنم پر دهنشونو کنم خون" 

از این نگذرید جون میده برا تکستای رپی.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2706