1472
1411
عنوان

شوهرم م..ش.ب خورده

775 بازدید | 41 پست

اول از همه ما ک قهریم اون خودش حرومزادس خوائن و همه کاره

بعد برادر دومادشونم اومده انداختش ولگردی کلللا از زندگی سرد شدع

خودش رفیق باز بود از مجردی

مشروب نمیخوردم میخورد یا ن

همهههه کاره

عکسشو دیدم با مش روب و برادر دومادشونو رفیقاش تو شمال

نظامی هم هست

میتونم تو دادگاه مش روبشو نشون بدم؟

خط مخفیاشم شکایت کنم دوس دختراش دران؟خانواده شوهر خواهرشم اومده پلاک ماشینو زده به اسم اونا

بزنم پر دهنشونو کنم خون

خطمم مسدود کردن باز اونا دخالت داشتن برا اینکه خودش بگیرش مثلا مچمو بگیره

کارتون‌های پرورش کودک دو زبانه رو از سایت نی نی کارتون خرید کن

چند روزه توی سایت هم تخفیف گذاشتن

برای خرید با تخفیف کلیک کنید

1475

نظامیه اینقد بی پروا کثافت کاری میکنه

همکار برادرشوهرمو موقع تریاک کشیدن با خلافکارا دیدن راپورتشو دادن منتقلش کردن به زاهدان با درجه ستوانی ی مدت افسر نگهبان بود😑لوش بده به نظرم

کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                  تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر😐😐✋🏻
پدری ازش درارم تو نظام حرومزادگی سر من زیاد دراورد من هیچ کاری نکرده تمام تلاشش این بود عیبی بزاره ...

من یه تجربه از شکایت از یه خلبان نظامی دارم،ارتشی بود و ارتش خیلی سفت پشت این آقا بود.ما که به نتیجه ای نرسیدیم،امیدوارم شما موفق بشید.

یک تغییر میتواند دنیای آدم را عوض کند...اگر این تغییر کوچک باشد، دنیای کوچکی از اطرافمان را تغییر میدهد و اگر تحولمان وسیع باشد دنیای دیگران را.. امام رضا(علیه السلام)فرمودند:مبادا اعمال نیک را به اتکای دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" رها کنید و مبادا دوستی آل محمد "صلی الله علیه و آله" را به اتکای اعمال صالح از دست بدهید؛زیرا هیچ کدام از این دو به تنهایی پذیرفته نمی شود.
1449
نظامیه چطور جرات کرده مشروب بخوره؟؟؟

حرومیه باو

بار قاچاقم میبره

خود مشاورم باور نمیکرد منم محکوم کرد ب ناپختگی

الان مدرک دارم همه رو میکوبم تو صورتش😒

"بزنم پر دهنشونو کنم خون" 

از این نگذرید جون میده برا تکستای رپی.

مَرد هستم، همین.                                                                                                                              من همینجوری استعداد قطع دسترسی شدن دارم شما با تاپیکای جالبتون بدترش نکنید :)))
1474
تو جلسات آشنایی قبل ازدواج در مورد عقاید هم و حد و حدودش صحبت نکردید؟؟؟؟؟؟ کسی که مشردب بخوره هر کار ...

دروغ میگن دیگ به همین راحتی

من باورمم نمیشد اصلا اینطور شه

گفتم با چه پسری ازدواج کردم

تو نگو با ارشد خلافکارا ازدواج کردم

نظامیه اینقد بی پروا کثافت کاری میکنه همکار برادرشوهرمو موقع تریاک کشیدن با خلافکارا دیدن راپورتشو ...

به موقش براش میگم

باو این از حرومزاده هم حرومزاده تره

فقط شغلشونه

1457