2410
2553
عنوان

دیوونه شدم

286 بازدید | 39 پست

مامانم قرص خواب زیاد خورده دفعه اول نیس این کارو میکنه

بعد من بخاطر هورمونامه نمیدونم چیه خیلی عصبانیم 

الان دوروزه پیششم هر کار میکنه فقط خودمو میزنم از دستش

از صبح کامل حواسم ببهش بود قرص نخوره الان از رو فرش یه قرص پیدا کرد سریع خورد یه عالمه خودمو زدم از دستش 

خستم چیکار کنم قوی باشم 

زندگی هیچ وقت ب من روی خوش نشون نداد

خدایا نی نی مو شوهرم و در پناه خودت نگه دار 

الان تو هفته ۳۷ ام دو روزه انقباظ هم پیدا کردم انقد حرص شدید خوردم 

دلم میخواد بمیرم 

هیچ کس ام نداریم بیاد کمکمون 

الان قرص خورده دوباره شروع کرده ب هزیون گفتن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا میخوره ..تا وقتی ک مواظب مادرتی ک نمیتونی ارامش پیدا کنی چون اون خلاف خاسته تو انجام میده ..اگ میتونی چن وقت ازش دورشو

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2720
چرا میخوره؟

بهش شکه عصبی وارد شه سریع اینکارو میکنه 

خستم دیگه دسته خودم نیس خیلی عصبیم 

چون دفعه اولش نیس انگار بیشتر از دیتش عصبیم تا دلم بسوزره

چرا میخوره ..تا وقتی ک مواظب مادرتی ک نمیتونی ارامش پیدا کنی چون اون خلاف خاسته تو انجام میده ..اگ م ...

اگ برم راه میوفته تو خیابون میره باز قرص میخره 

این چند روز ک قرص خورده انقد اینور اونور خورده زمین همه جاش کبوده

بهش شکه عصبی وارد شه سریع اینکارو میکنه  خستم دیگه دسته خودم نیس خیلی عصبیم  چون دفعه او ...

اشکال نداره گلم تحمل کن و مراقبش باش ولی حواستم به خودتو نینیت باشه الان استرس واسه نی نی خیلی بده

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
2714
اگ برم راه میوفته تو خیابون میره باز قرص میخره  این چند روز ک قرص خورده انقد اینور اونور خورده ...

کس دیگ ایی نیس مواظبش باشع؟؟

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
خب اون بخوره توچراخودتومیزنی..همه قرصاروازدورش جمع کن.ببرش بیرون دورشوشلوغ کن

هیچکس و نداریم ک دورشو شلوغ کنم قرص هارم همرو جمع کرده بودم 

از رو زمین پیدا کرد 

2706