1619
1655
عنوان

احساس میکنم روانی شدم بعد خیانت

405 بازدید | 25 پست

شوهرم یه سال پیش با دختر دایی اش چت نامربوط کرد از اون موقع تا حالا با اینکه قسم خورده اشتباه کرده و تکرار نمیشه از ذهنم پاک نمیشه و نمیتونم به چشماش نگاه کنم اگرم نگاه کنم میفهمه که بد نگاه میکنم

زندگی ام داره از هم میپاشه با اینکه دوستش دارم اما بعضی وقتها به کارش فکر میکنم رژ دستش متنفر میشم

اگه دنبال محصولات طبیعی برای پوستتون میگردین 

ما رو دنبال کنید

1522

حق داری ولی نذار بیوفتی از زندگی

حتی اگه میتونی با مشاور صحبت کن تا شادیو به حداقل به زندگی شخصیت  برگردونی

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی چون پیچکی است که انتهایش میرسد پیش خدا🥰🥰

حق داری گلم

ولی اگه دیگه چیزی ازش ندیدی و اعتماد داری بهش سعی کن فراموش کنی چون فقط خودتو داغون میکنی

خدایا دیگه خسته شدم،خودت کمکم کن تا منم طعم مادر شدنو بچششم و این انتظار لعنتی تموم بشه😔       دوستای گلم لطفا واسه اینکه دامن منو همه منتظرا سبز بشه یه صلوات بفرسین😘🙏
8
اگر بخشیدی ، از توی ذهنت اون اتفاق رو بنداز دور  چون خودت اذیت میشی ....

اونم همینو میگه

دوست دارم ببخشم ولی نمیتونم 

منی که ده سال عاشقانه زندگی کردم حق ام این نبود 

اگه بخوای زندگی کنی باید این فکرارو بذاری کنار و فراموش کنی وگرنه نابود میشی تو رندگی ....تو که بخشیدی پس سعی کن فراموش کنی ...اگه میخوای این حس از بین بره بهش زبونی ابراز علاقه کن تا ملکه ذهنت بشه و بتونی دوباره حس خوب بهش داشته باشی ...تو که میگی دوستش داری پس متنفر نیستی فقط یادآوری گذشته حالتو خراب میکنه ...پس بیخیال شو زندگیتو کن دوستم😍

هرچه تو خواهی نه آن میشود   هرچه خدا خواهد همان میشود  
1641

عزیزم... خیلی سخته.

فقط یه چیزو حواست باشه، نباید از خودت انتظار داشته باشی بعد از اینکه بخشیدیش، مثل قبل باهاش برخورد کنی و همونطور صمیمی باشی.

جفتتون باید اینو بدونین و بپذیرین که بعد از بخشیدن شما، تازه اصل ماجرا شروع میشه... تازه کلی زمان و تلاش لازمه تا روح زخمی و سرخورده ی شما التیام پیدا کنه.

هردو باید تلاش کنین و ناامید نشین. همسرتون تلاش کنه دل شما رو آروم آروم به دست بیاره. و شما هم تلاش کنی علاوه بر همسرت خودت رو هم ببیخشی. چون بخشی از درون شما این حسّو داره که با بخشیدن این خیانت به خودش لطمه وارد کرده. امیدوارم متوجه منظورم شده باشین.

حق داری ولی نذار بیوفتی از زندگی حتی اگه میتونی با مشاور صحبت کن تا شادیو به حداقل به زندگی شخصیت&n ...

به خدا صبح ها تا ۱۱ تو رخت خوابم نه صبحونه میخورم به زور ناهار درست میکنم اصلا به خودم نمیرسم بعد به بچه ام هم شیر میدم بعد زایمان ۱۵ کیلو کم کردم از بس غضه خوردم و از اینکه نمیتونم به کسی بگم حتی مامانم هم نمیدونه در عذابم

عزیزم... خیلی سخته. فقط یه چیزو حواست باشه، نباید از خودت انتظار داشته باشی بعد از اینکه بخشیدیش، م ...

دوست دارم زندگی مون از سر عشق باشه نه از سر جبر

همه اش بهش میگم منو دوست داری میگه چرا دوست ندارم

یا میگه شاید دوستت نداشته باشم ولی بهت متعهدم

یا نباید میبخشیدی یا وقتی بخشیدی و مطمین شدی خطا نکرده از مخت پاکش کن انگار از اول نبوده چنین چیزیمیتونی از روانشناس هم کمک بگیری.اگه از مخت نره بیرون با اخلاقت یکاری میکنی زندگیت بپاشه چون متنفر میشی از بودنش حتی.سخت نگیر اگه توبه کرده خدا بخشندست توهم ببخش

1651