2703
2553
عنوان

خوشم نمیاد شوهرم تنهایی بره خونشون

258 بازدید | 12 پست

نمیدونم چرا

ب نظرتون نباید این حسو داشته باشم

اگر حسم اشتباهه که بزارمش کنار ی جوری

اخه من تنها زیاد میرم خونه خودمون

ولی به اون خبر مبدم

اون بی خبر از من میره خونشون بعد میاد میگه امروز رفتم خونمون

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
توعم باش برو خب    

یه مدتیه خیلی درس دارم باید خونه بمونم درس بخونم

اونا دعوتاشون طولانیه توقع دارن قبل ظهر بری تا سرشب بشینی

وگرنه تا قبل این میرفتم منم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین قبل شما اول خانوادش بودن شما چطور انتظار داری الان برای دیدن خانوادش بخواد اجازه بگیره یا نره. یا حالا رفته بعدا به شما گفته اشکالش کجاس. روی موضوعات الکی حساس نشو این امر باعث زندگیت میشه

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
خودت میری بعد شوهرت بره ناراحت میشی

اره والا می بینی اخلاقمو

البته اینو بگم. مامان من وقتی میرم درباره خودش حرف میزنه 

ولی مامان اون ازش درباره همه کارای من میپرسه امارمو درمیاره .چی خریدم چیکار میکنم ...کجا میرم...درباره زنای فامیلشون امار میده. کلا اخلاقش اینجوریه از اینش بدم میاد

2714

من اوایل برام مهم بود الان اصلا

البته خونشون یا مهمونی اصلا تنها نمیره مغازه مامانش سر راهه کارشه میره صبحونه میخوره اونجا

به خدا که تو حال خوبه منی و حالی بهتر از کنار تو بودن سراغ ندارم😍❤
شنونده باید عاقل باشه و شوهرت بدونه چی رو بگه چی رو نگه

اوهوم شوهرمم بی سیاسته هی یه چیزایی رو بهش یاد میدم باز از یه جایی بی سیاستیش میزنه بیرون😪😂

همه یجور نیستن.کلا مادرایی که پسر دارن اینجورین بخاطر نوع تربیتی که داشتن و پسر سالاری.منظوری نداره.پسرشه قبل از اینکه شوهر تو بشه.سخت نگیر دنیا دو روزه بعدا میخندی به این کارات.هرچی بهش فک کنی رو اخلاق و زندگیت تاثیر میزاره.راحت باش