2737
2739

خودم اولین دفعه که تنها نشستم پشت فرمون دستی نخوابوندم کلی مسیر رفتم اخرش دیدم ماشین بوی روغن سوخته و بوی لنت میاد اخرش متوجه شدم😂

یا اون اوایل بلد نبودم پارک کردنو کلی میگشتم دنبال یهدجای پارک خوب و خلوت 

😍

من از ده سالگی رانندگی میکردم چون عاشق رانندگی بودم‌بابام یادم میداد بالشت میزاشتم زیرم پام ب گاز برسه 😎😂یادش بخیر

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مامان من لاین برعکس رفت تو

چندین نفر از این کاربری استفاده میکنن پس مچ نگیرید بعضی هاشونم از سمت مامانشون میان پس نگید تو این سایت چیکار میکنی ما خودمون روی فرزندمون نظارت داریم ممنون

من تا حالا فقط یه بار نیم ساعت با دنده یک رانندگی کردم ی جای خلوت

دیگه هیچی.گواهینامه ندارم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎
2738

من اولین لحظه ک نشستم پشت فرمون مربی گفت بریم پمپ بنزین بنزین بزنیم. قشنگ یادم داد حتی چجوری خودم بزنم. 

مربیم عاااالی بود خیلی نترس بارم آورد حتی جلسه چهارم یا پنجم بود من تو خیابون کورس گذاشته بودم خخخ

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

اولین بار بعد 7سال ک.گواهینامه گرفتم یهونشستم ی لحظه همه چیو یادم رفت فکرکن بعد7سال ازت دور دوفرمونه تویه کوچه تنگ بخوان هول کردم خاموش کردم گند زدم الان اون کوچه رو خیلی قشنگ دورمیزنم ولی هنوز دستم پرنشده برام پارک 30 سانت راحتم بلدم ولی کج میزارن و فرمون معکوس میدن روبلدنیستم دنده عقبم برام سخته باچ فرمونه برم

من تا حالا فقط یه بار نیم ساعت با دنده یک رانندگی کردم ی جای خلوت دیگه هیچی.گواهینامه ندارم

من سه سال پشت فرمون میشینم گواهینامه ام ندارم ولی به همه دوستام میگم دارم حالا تصمیم جدی گرفتم حتما ثبتنام کنم طلسمشو بشکنم

😍

منم این اتفاق برام‌افتاده یه بارم عقد که بودم تو حیاط خونه مادرشوهرم اومدیم من و شوهرم‌ماشین جا به جا کنیم که برادر شوهرم‌ماشینشو بیاره بیرون من پشت ماشین خودمون نشستم شوهرمم پشت ماشین داداشش ماشینو آوردم بیرون که ماین برادر شوهرمو بیاره بیرون من بتید دوباره ماشینو میبردم داخل حیاط از پنجره جاریم داشت نگاه میکرد که چه جوری ماشینو میبرم تو دنده عقب که رفتم زدم چراغ ماشینو شکوندم ولی به روی خودم نیاوردم آخرش خودمو ماشینو بردم تو 🤣🤣🤣

2706