2737
2734
عنوان

فرصت بدم؟

142 بازدید | 26 پست

دعوامون سر عصبانیتش بود و اینکه سر هر چیزی کنترل و محدودم میکرد از فضای مجازی بگیر تا گیر دادن ب دوستام و روابطم تو دانشگاه

وسواس داشت ک از دستم نده مثلا... بماند ک من اصلا گوش نمیدادم بهش و همین میشد دعوا و ارامش نداشتم

حالا باهاش کات کردم و اون میگه فکر کردم و به اشتباهم پی بردم

ولی من میگم اینارو میگه ک من برگردم 

منم برنگشتم ۳ روزه 

ولی بیخیال نمیشه و همش پیام میده و فرصت میخواد و میگه ک محدودت نمیکنم میدونم اشتباه بود کارام و این کارام باعث شد از دستت بدم... 

فرصت بدم؟

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوست یا همسر؟

آخه جدیدا تو نی نی سایت همه مجردن و درمورد دوست پسراشون تاپیک میزنن

یکی هم که در مورد تربیت بچه ۵ ساله تاپیک زده بود سوال پرسیده بود، رفتم دیدم بچه هه داداشش بوده😐

تا غزل هست دل غمزده ات مال من است........من به دنبال تو، چشم تو به دنبال من است........
2738
ماهم مثله شماییم دقیق مثله شما سخته ولی از دوست داشتنشه و ترس از دست دادن و یذره خیلی کم بی اعتمادی ...

من یکساله دارم قانعش میکنم :)

یک عدد سیب کجا ؛ اینهمه تبعید کجا
دوستیم

به نظر من خوب فکر کن پس . چون کسی که از الان با اینکه اختیار کامل ازت نداره محدودت میکنه . پس فردا وقتی اختیار دارت بشه دستت بجایی بند نمیشه بگی برو و فرصت بدی و این حرفها یا باید بری طلاق بگیری یا با رفتارش بسوزی و بسازی . اگه حرف ازدواج بینتونه حسابی فکر کن بعدا پشیمون میشی چون از الان باید اطمینان کافی و داشته باشه بهت وقتی محدودت میکنه پس هنوز ته دلش نسبت بهت مشکوکه

لطفاًلایکم نکنید.. ممنون  چرا متوجه نمیشید😐🤔🙄
2706