2733
2734

پشیمون شدم... یاد دیروز افتادم ک شات فان گذاشتم(چون خودم خندیدم گفتم اگ1نفرم لبخند بزنه کافیه نامردیه همیشه تو غم و مشکلاتم شریکتون کنم) همه واکنشا شد چت شخصیتونو عمومی نکنین ولی چند وقت پیش که با نامزدم دعوا کردم و شات گذاشتم یکی این حرفو نزد یا مثلاگفتن دوست پسرته یا نامزدت(چون صمیمی چت کردیم و دعوا نبود احتمالا اینو گفتن) ولی تو همون دعوا کسی اینو نگفت انگار ادم فقط با همسر و نامزدش دعوا میکنه... بعد وقتی تاپیکای این مدت رو میدیدم چند نفر ک خب تعدادشون کم نبود هی میگفتن از وقتی اومدیم نینی سایت به همسرمون شک کردیم از بس خیانت زیاد شده خب عزیز دلم شما خودت پا میدی به این تاپیکا(درک میکنم شاید یکی واقعا مشکل داره ولی راه دور چرا من خودم راجب مشکلم با نامزدم تاپیک زدم تا صفحه12رفت ولی تاپیک دیشبم صفحه دوم پاکش کردم<ازاین نمونه ها زیاده تو سایت>خب این نشون میده ما خودمون علاقه داریم ب این تاپیکا)... میدونم الان میاین منو میخورین که بااااشه بابا تو خوبی(اخه یسری یه تاپیک زدم که چجوری میتونین همسرتونو فحش های رکیک بدین یا حتی بزنین همه اومدن که بابا تو خوبی تو زن خوبی هستی حالا اول راهی و این حرفا[حرف من این بود که یه زن پایه اصلی خونس و اگ اون درست برخورد کنه اوضاع خونه خیلی خوب میشع و رفتار ها درست میشه مگر در شرایط خاص]) الانم همونجوریه یه عده میان میگن باااشه بابا تو خوبی... اما اگ کنار این حرفا دو نفر از تاپیک های شاد حمایت کنه ک بیشتر بشه توی سایت بازم یه دنیا ارزش داره

ببخشید زیاد حرف زدم

در اخر

'' درسته مجازیه اما قلبامون واقعیه... با حرفامون دل نشکونیم'' 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من با حرفات موافقم

ولی خدایی چت فان با نامزد و لوس بازی رو من ب شخصه دوس ندارم

من حتی سر عقد اون رسم عسل گذاشتن تو دهنو اجرا نکردم

چون ب نظرم احمقانه اومد (توهین ب کسی نباشه) خب ادم بره تو خفا تا میتونه از این کارا کنه ک چی توی جمع لوس بازی و این چیزا؟

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
من با حرفات موافقم ولی خدایی چت فان با نامزد و لوس بازی رو من ب شخصه دوس ندارم

اصلا منظورم به رخ کشیدن نبود 

عنوانمم این بود که بعد مدتها خندیدم میخوام باهاتون شریک شم

2738

عزیز تخسیر تو نیست مال اینا فقط ماه عسله وسلام خنده در فرهنگ ایرانی یه چیز ناشناخته هست باید همیشه گریه کینم

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
اصلا منظورم به رخ کشیدن نبود  عنوانمم این بود که بعد مدتها خندیدم میخوام باهاتون شریک شم

نه حرف من چ ارتباطی ب رخ کشیدن داره؟

منم انقد شوخی میکنم با نامزدم مگه عقده دارم؟

صحبتم این بود من ب شخصه از لوس بازی و این چیزا توی جمع خوشم نمیاد ک تو این مدل تاپیکا شرکت نمیکنم

همکون شوخی و اینجور چیزا داریم ولی من دوس ندارم بیام ب بقیه بگم

فکر کنم علت اینکه تو تاپیکای دعوا و این چیزا گهگدار میریم اینه ک کمک کنیم 

وگرنه تاپیک خنده‌دار هم زیاده و من خودم نفر اول میرم کلی میخندم و کامنت میذارم

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 
2706