2703
2553

من ۵۰ درصد مخاف بودن

فعلا راضیم بحول و قوه الهی جلو میرویم تا چه پیش آید😀

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من عاشق شدم اصرار کردم ولی درآخر گوش دادم به حرف خانواده و ازدواج نکردم . اوایلش طرف تهدید میکرد و میگفت بدون تو نمیتونم منم بی قراری میکردم . اما احساسم زودگذر بود و دیگه حسی بهش ندارم . بعد از چند وقت شنیدم رفته خواستگاری یکی دیگه🙄

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2714
من صدرصد مخالف بودن حتی کار به کتک و حبس تو اتاقم کشید ولی 10سال گذشته اصلا پشیمون نیستم و خانوادم ...

اااا توام مثل منی که من هنوزم حبسم هشت ماهه ولی نتونستیم ازدواج کنیم. بهش میگم دوباره بیا خاستگاری بعد دوباره خودم بهش میگم نه نیا دوباره جواب منفی میگیری. 

شما چکار کردید که تونستین ازدواج کنید؟ 

برا منم مخالف بودن ولی بالاخره راضی شدن

الان راضیم خیلی راضیم...خداروشکر

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
2706