2703
2553
عنوان

خاطرات خنده دار مزاحم

1423 بازدید | 15 پست

یادمه یه بار اول راهنمایی بودم گوشیم زنگ خورد اون موقع خیلی بچه و خر بودم الان بهش فک میکنم خجالت میکشم😂شماره ناشناس بود برداشتم گفتم کیه؟یهو مث اسب آبی میخندید منم اینجوری😐😐بعد گف تو معلومه خیلی بچه ای مگه آیفون و زدن ک میگی کیه به گوشیت زنگ زدم خنگ خدا😂

از اون پس من اون آدم سابق نشدم و کلا دیگه کیه؟نگفتم

شمام بگید

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜

پیارسال یه اگهی کتاب درسی تو دیوار زده بودم به طوری که مجرد بودپ و الان عروسی هم گرفتم دیگه فک کن چقد گذشته

بعد یه نفر سر صبح زنگ زد از خواب بیدارم کرد گفت سلام من همونم که فلان  کتابتو میخواستم بخرم خواستم بپرسم امسال وکالت شرکت کردی یا نه من استرس دارم هیچی نخوندم😶😶😶😶

منم گفتم بیشعور از خواب بیدارم کردی بعد سه سال چرت و پرت ازم بپرسی

بلاکش کردم

کاربری دست یه نفره 😜 اونایی هم که میگن کاربریشون دو نفرست دروغ میگن در جریان باشین😎بدرود😎

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پیارسال یه اگهی کتاب درسی تو دیوار زده بودم به طوری که مجرد بودپ و الان عروسی هم گرفتم دیگه فک کن چق ...

😂😂😂

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2456

راستش من مجردبودم رفته بودیم دکتراونجایه پسری ازمن خوشش اومد.منم ازاون خوشم اومد.مامانمم پیش من بوده کاری کردپسره شمارشوبهم زده نتونس آخرم داشتیم می‌رفتیم قدم زنان پسره ازپشت اومدشمارشوانداخت کف دستم رف.هن‌زم ک یادش میفتم میگم چ دل وجرعتی ب خرج دادم شمارروگرفتم اون مدلی.اگ یه لحظه مامانم برمیگشت بدبخت بودم

راستش من مجردبودم رفته بودیم دکتراونجایه پسری ازمن خوشش اومد.منم ازاون خوشم اومد.مامانمم پیش من بوده ...

آخرش چیشد باهاش دوست شدی؟

2714

آقا یه سری تو دوران دبیرستان یه پسره افتاده بود دنبال خواهرم رفتم با برگه های لوله شده تو دستم زدم تو دهنش اونم یکی زد در با سنم فرار کرد😂😂😂😂هرچی دویدم دنبالش نرسیدم بهش😆😆😆یادم میوفته خودم خندم میگیره😂😂😂

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
آقا یه سری تو دوران دبیرستان یه پسره افتاده بود دنبال خواهرم رفتم با برگه های لوله شده تو دستم زدم ت ...

😂😂😂😁

اره رفتم بهش زنگ زدم.پسره خوبی بودنمیدونم چرایهودلموزدتمومش کردم

عخی چرا؟🤧

عخی چرا؟🤧

زیادی بهم محبت میکردخخخخ

سراولین قراربرام کتونی آورد.اخه تولیدی کفش داشتن.بعدگفتم دارم پولاموجمع میکنم گوشیمو عوض کنم.گف چقدکم داری بقیشومن بهت میدم.یکثره ام شذرژمیفرستاداون موقع هرپسری شارژی دخترنمیداد.دیگ دیدم زیادی داره محبت می‌کنه دلموزد.خخخخخخ

زیادی بهم محبت میکردخخخخ سراولین قراربرام کتونی آورد.اخه تولیدی کفش داشتن.بعدگفتم دارم پولاموجمع می ...

وا تو چقد عجیبی هر دختری بود بدتر عاشق میشد

اره خودم الان بادش میفتم میگم چقدکم عقل بودم

هنوز دوسش داری

2706