2733
2734
عنوان

شوهرم میگع...

302 بازدید | 11 پست

😐😐😐میدونم مسخرس اما گفتم بپرسم امشب پدرشوهرم اینا از کربلا اومدن مهمون اینا داشتن بعد من پذیرایی میکردم اول ب پدرشوهرم تعارف میکردم گفتم بزرگتره بعدش ب بقیه شوهرم میگع زهرا تو چرا اول ب صاحب خونه تعارف کردی😐😐ب نظرتون کار من ضایع بوده؟؟؟

خدایا شکرت مراقب کنجد تو دلم باش. ایشالا دامن همه منتظرا سبز بشه به حق پنج تن😍😍😍

خیر درسته

من هنوز عاشقتم. وقتی از همه چیز گذشتی و کنارم زیر بارون ایستادی، وقتی خودت رو جلوی تیرها انداختی تا ازم محافظت کنی کسی شدی که هرگز نتونستم فراموشش کنم. فهمیدم که مقابل عشق تنفر نیست‌….ترک کردنه.ترسیدم فکر کنی ترکت کردم و تو هم من رو ترک کنی.                                                                                       از ۶ آذر شروع کردم به لاغر شدن😘😍خیلی ذوق دارم😋تیکر رسیدن به سایز ۳۸

من‌تعارف کردنم همیشه از بززگ ب کوچیکه. حالا چ صابخونه باشه چ دشمن

G>⬆️⬇️   میشه برای سالم بدنیا اومدن بچه ام یه صلوات بفرستین ؟؟؟ پروردگارا... نمیگویم دستم را بگیر. سالهاست که گرفته ای.. رهایم نکن.   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

اییی انقد بدم میاد تو پذیرایی هی باید حواست باشه نوبتی ببری چیههه بابا باور کن یه وقتایی اعصابم خورده میشه دلمه چایی ها رو بریزم رو بزرگتر فامیل بسوزونمش و بعدش بگم خوب شداحترامو حفط کردم یا اول باید میرختم رو سر اون یکی 😂😂

چو قناری به قفس یا چو پرستو به سفر؟                                 هیچ یک من چو کبوتر نه رهایم نه اسیر🙂                                  چیزی که وحشتناک بود حس می کردم                                                 نه زندهِ زنده هستم نه مُردهِ مرده  💔بهترین هرکس اون چیزیه که خودش دوست داره‌یه زوج جوون دیدین نگید " عه تو که از همسرت خیلی سرتری"دوستتون یه لباس خرید نگید "رنگ بهتر نداشت؟" و...بقیه که نباید به سلیقه ما زندگی کنن!کاری نکنیم که اطرافیانمون از ترس حرفای ما قید دوست داشتن هاشونو بزنن..تو زندگی آدما همیشه مرز های باریکی وجود دارن بین رک بودن و بیشعوری ، بین احترام و چاپلوسی ، بین اعتماد به نفس و خود شیفتگی ...این مرزها تعیین کننده ی بزرگی آدماست یادشون بگیریم.

نه گلم کارخوبی کردی چون صاحب خونه خودش پذیرایی نمیکرده شما پذیرایی کردین پس هیچ اشکالی نداره اگه مثلا پدرشوهرتون پذیرایی میکردواول برای خودش میذاشت یابرای شما ضایع بود 

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

فقط وقت هایی که بزرگترا دور از هم نشستن🤦🏼‍♀️

من هرچی فکر میکنم میبینم نمیتونم زیگزاگی برم تعارف کنم پس قید بزرگتری رو میزنم و به ترتیب تعارف میکنم🤦🏼‍♀️😂

توی مهمونی های کوچیک که ما اول مهمون و تعارف میکنیم. 

خدایا میشه سال 2020 حذف کنی دوباره نصب کنی؟ این ویروس داره😓😓😓.