2733
2734

شوهرم از اول زندگی تاحالا میگه من هرگز دوست دختری نداشتم تو دوران نامزدی میگفتم خیانت خط قرمزه منه میگفت من تو مجردیم به تو خیانت نکردم و خداروشکر تاحالا خیانت ندیدم ولی واسم جالبه مگه میشه پسری دوست دختر نگیره اخه ازاین پسرای بچه مثبتو اینام نیست اصلا بش نمیاد دوست دختر نداشته گذشته ها اصلا برام مهم نیست مهم حال ولی میخام بدونم همه مردا اینجوری میگن مگه داریم پسری دوست دختر نداشته باشه اخه..مخصوصا که قیافشم خوب باشه دستشم به دهنش برسه

جاوید عشق مامان

اره میشه..وقتی طرز فکرش این باشه ک دوستی کار بیهوده و پوچیه...تهش هیچی نیس

خدایا کمتر‌‌‌‌‌‌‌‌ خلق ‌‌‌‌‌‌‌میکردی ولی با کیفیت تر       وقتی جواب ریپلیتو نمیدم...یعنی به تو چه اخه فضول بی فهم...قاشق نشستگان بسیارند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو مجردیم به تو خیانت نکردم یعنی چی؟🤔🤐

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2738

داشته و نداشته قبل تو بوده عزیزم 

الکی وسواس نگیر عصاب خودت بریزهم 

اره واقعا ممکنه نداشته باشه :/

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
2706