2737
2734
عنوان

با چه ترفندی شوهرتونو راضی میکنین وقتی اجازه نمیده؟ ( مربوط به صورت)

| مشاهده متن کامل بحث + 1103 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ابرو میره بالا خیلی باحال میشه

نمیدونم من ندیدم کسیو تاحالا ... 

تو۱۶ هفته بارداری دخترمو ب علت ناهنجاری ازدست دادم . میشه بره اینکه بارداری بعدیم سالم باشه صلوات بفرستین... روحیم داغونه ❤
بله می شه بگو فقط قسمت ابرو بزنه!!  بقیه جاها رو نزنه ! اتفاقا خیلی باهات ارزونتر درمیاد!

چه جالب گلم.فقط ابرو درچه حد میره بالاتر؟خیلی تابلو میشه؟در حدی هست که شوهرم نفهمه؟

2728
چه جالب گلم.فقط ابرو درچه حد میره بالاتر؟خیلی تابلو میشه؟در حدی هست که شوهرم نفهمه؟

یکم میره بالا  تابلو نیست !  نگران نباش!! 

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
خخخ چیکارکنم خواهر ازشوهرم خیلی میترسم.مرسی از راهنماییت.فقط میشه بگی چندماه ماندگاری داشته؟

بستگی داره شاید دفعه اولتونه بیشتر بمونه به واکنش بدن هم بستگی داره معمولا از ۳ الی ۶ ماه!!   من اوایل دوامش بیشتر بود الان ۳ ماهه میره!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
خخخ چیکارکنم خواهر ازشوهرم خیلی میترسم.مرسی از راهنماییت.فقط میشه بگی چندماه ماندگاری داشته؟

ببین به بقیه صورتت که دست نمی زنی فقط دو تا تزریق کوچیک بالای ابروهات می کنه همین!!

2738
ببین به بقیه صورتت که دست نمی زنی فقط دو تا تزریق کوچیک بالای ابروهات می کنه همین!!

خود مردا باعث میشن آدم مخفی کاری کنه.هروقت هرچیو ازش اجازه میگیرم میگه نه.براهمین تصمیم گرفتم دیگه ازش اجازه نگیرم چون فقط نه میشنوم.مردم از بس اصرارکردم که بابا موقته ومیره بزار بزنم.میگفت نه مطلق.

مرسی گلم میرم میزنم پس انشالا.

تازه وقتی می زنی یک هفته بعد کم کم شروع می کنه خودش نشون می ده شوهرت اصلا متوجه نمی شه!!!!

خود مردا باعث میشن آدم مخفی کاری کنه.هروقت هرچیو ازش اجازه میگیرم میگه نه.براهمین تصمیم گرفتم دیگه ا ...

من از همون اول اجازه نمی گرفتم فقط می گفتم میرم برای پوستم دکتر!!  کلا براش عادی شده دیگه!!!

دکتره میکرودرم می کرد و یه ماسک هم میزاشت آخر دست یه بوتاکس هم می زد!! 

یا می رفتم خالم می سوزوندم آخر دست بوتاکس هم می کردم! 

کلا به اسم یه چیز دیگه میرفتم و بقیه کارهامم انجام می دادم!!

هزینه اش رو هم که اصلا نمی گفتم!!!!

نمیدونم چرا اینجوری شدیم.دوستام همه میگن هیچ نیازی به هیچ عملی یا کاری رو صورتت نداری.ولی من یکم حری ...

منم اطرافم همه تتو کردن ولی من بنظرم تتو جالب نیس انجام نمیدم خودم همینجوری خوبم اعتماد به نفس داشته باش دختر خوب

واسه حل شدن مشکلم ی صلوات میفرستین؟
من از همون اول اجازه نمی گرفتم فقط می گفتم میرم برای پوستم دکتر!!  کلا براش عادی شده دیگه!!! د ...

منم باید مثل تو یاد بگیرم.مامانم اصرار کرد ازش اجازه بگیر وگرنه الان زده بودم.میرم میزنم بهشم نمیگم.مردا معلومه هیچ وقت اجازه نمیدن.

2706