2726
عنوان

چرابیشترمادرابرای

177 بازدید | 20 پست

بچشون وقت ندارن یعنی ۲۴ساعته تونت میرن خسته نمیشن یه ساعت بابچشون وقت بذارن خسته میشن طفلی بچه های نسل جدید چی میکشن...صدای بچه همسایه مون میاد همش گریه میکنه مامان دونی گوشیلوبذال کنال بامن بازی تن مامان دونی من گناه دالم.  امامادرش اصلا گوش نمیده چون همش صدای بچش میاد آخرش هم بایه جیغ بلند بچشوساکت میکنه😔😔

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نالاحت سدم بلم بخوابم😅😅😅

نلو بمون دول هم میخندیم😂

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

چون برا بچه دار شدن به بلوغ نرسیدن

من خودم مجردم عذاب وجدان می گیرم روز تعطیل اینقد پا گوشیم

اون مادر هم فقط به دنیا اورده، مادری بلد نیست

I would rather have questions that can't be answered than answers that can't be questioned!

ای خدا😑

چرا بچه دار میشن وقتی وقت و توانایی بزرگ کردنشو ندارن؟

آقا من هیچکدوم اینا رو ندارم،

بچه دار هم نمیشم

راحتم زندگیمو میکنم، به عشق و حالم میرسم

یکی دیگه رو هم بدبخت نمیکنم

بچه ب همین غلظت حرف میزنه؟😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄

آره همیشه صداش ومیشنوم دلم میسوزه طفلی بچه چه گناهی کرده

❤برای شادی روح پدرم صلوات ❤سکوتم از رضایت نیست دلم اهل شکایت نیست هزار شاکی خودش داره خودش گیره گرفتاره
ای خدا😑 چرا بچه دار میشن وقتی وقت و توانایی بزرگ کردنشو ندارن؟ آقا من هیچکدوم اینا رو ندارم، بچه ...

خودخواه لحنتی😁😁😁😁

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2706