2726
عنوان

باطن زندگیتونو با ظاهر زندگی بقیه مقایسه نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 922 بازدید | 52 پست

نظراتتونو خوندم من دبیرستان که مرفتم میدیدم اکثر اطرافیانم و یا حتی کل مدرسه همش بگو بخند دارندو کلا خوشن! ناراحت میشدم واقعا! باطن زندگیشونو ندیدم اما از همون ظاهرش پیدا بود که خیلی هم نباید باطن زندگیشون بد باشه! به قول شاعر رنگ رخسار خبر میدهد از سر درون

میگن خوشبختیو نباید جار زد ولی خداروشکر خیلی خوشبختم همیشه شاکرم

شوهرم مرد خیلی خوبیه برخلاف خواهرام تو تقدیرم مردخوب بوده تو فامیل همه حسرت شوهرمو دارن همه ازش تعریف میکنن ما اصلا پولدار نیستیم ولی عاشق همیم همیشه مامانم میگه انقد میگن میگن زندگیتونو ب فنا میدن😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
فکر میکنم اگه از خوشبختیاتون نگین بهتره فوراً آدم چشم میخوره واسه من که با کوچکترین تعریفی همون روز ...

آخه چه خوشبختي اي؟؟؟ 

گفتم كه اونروز چه حالي داشتيم والا من ترجيح ميدادم اونروز تو يكي از داغونترين شهرهاي ايران ميبودم ولي انقد اعصابمون خورد نميشد 

درضمن من خيلي حسرت خواهرمو ميخورم كه هفته اي حداقل يه روز خونه مامانمه غذاي مامانپز ميخوره 😢😢😢

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍

من و شوهرمو همه به زندگیمون غبطه میخورن و حسادت می کنن اما فقط خودمون میدونیم دردمونو.3ساله که در انتظار بچه ایم و مدام دکتر و بیمارستان و فقط تو 6ماه گذشته 3بار اتاق عمل رفتم اما هیچکس اینا رو نمیدونه و اگه یه عکس از خودمون توی اینستا گذاشتیم از زمین و آسمون تا 1هفته میباره واسمون.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
من و شوهرمو همه به زندگیمون غبطه میخورن و حسادت می کنن اما فقط خودمون میدونیم دردمونو.3ساله که در ان ...

عزيزم انشالله خدا بهتون ميده 

پيازدرماني انجام دادي؟؟

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
ماه پشت ابر نمیمونه  ولی اونایی که خیلی خوشبختن خیلی معمولی نشون میدن و دوس ندارن خوشبختی شونو ...

آره والا. ضمن اینکه هر چقدر هم بخوای تظاهر کنی باز مردم بعد یه مدت میفهمن تو زندگیت چه خبره.

دعا کن سپس رها کن.سعی نکن به زور دنبال نتیجه باشی،فقط به خدا اعتماد کن تا درهای درست را در زمان مناسب به رویت باز کند.
ماه پشت ابر نمیمونه  ولی اونایی که خیلی خوشبختن خیلی معمولی نشون میدن و دوس ندارن خوشبختی شونو ...

چرا بعضیا ک خوشبختن همش مینالن؟؟؟ دوستم اینجوریه . یعنی فک میکنه چشمش میزنم؟؟ واقعا ناراحت میشم از این رفتار

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید❤
عزيزم انشالله خدا بهتون ميده  پيازدرماني انجام دادي؟؟

ممنون عزیزم.نه آخه من آندومتریوز دارم نمیدونم واسه اون پیاز درمانی موثره یا نه.

چرا بعضیا ک خوشبختن همش مینالن؟؟؟ دوستم اینجوریه . یعنی فک میکنه چشمش میزنم؟؟ واقعا ناراحت میشم از ا ...

آره . فکر میکنه چشم میخوره

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂                         
2706