2726
عنوان

همه خسته ها🤦‍♀️😤

| مشاهده متن کامل بحث + 157 بازدید | 41 پست
منم انگار تریلی از روم رد شده

کلا از دیروز نشستم یه گوشه فقط نگا می کنم نمی تونم حرکت کنم یا می‌شینم یا می خوابم!!هیچی هم نمی تونم بخورم هر چی می خورم مساوی با استفراغ 🤒🤒🤒🤒🤒🤒🤒

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه رفتی کربلا انگلیسی  صحبت میکنی😂😂😂

ن تیکه کلاممه😁

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
کلا از دیروز نشستم یه گوشه فقط نگا می کنم نمی تونم حرکت کنم یا می‌شینم یا می خوابم!!هیچی هم نمی تونم ...

آقا تو منی یا من تو منم همینم‌بیا گریه کنیم

من نکنم نظر به کس جز رخ دلربای تو💜(همسرم)💖اگ امضامو میخونی ممنون میشم با دل پاکت برای سلامتی و آرامش خانوادم صلوات بفرستی💜
2728
خارجی 😁😁

😁😁😁😁تیکه کلامای عجیبی دارم کلا😂

چی بگم بگم خسته ام؟😁

ارع 

بگو حال ندارم یه سرم برات مینویسه لا یه امپول خوب میشی 😄

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
آقا تو منی یا من تو منم همینم‌بیا گریه کنیم

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چنان وضع خرابه که نمیتونم حتیگریه کنم😭😭😭😭😭

از خریت تا حریت تنها یک نقطه فاصله هست چه آدمایی که یه روز ه حر کربلا میشن و چه عالم هایی که با یه کار کوچیک خر روزگار میشن
چجوری

صبحانه مقوی بخور کره محلی  شیر محلی. شیره انگور.معجون درست کن  میوه زیاد بخور.کلا بخور دیه😉

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
ارع  بگو حال ندارم یه سرم برات مینویسه لا یه امپول خوب میشی 😄

اووو به کیم میگی آمپول من تا دم مرگم برم آمپول نمیزنم ترسو ام خودتی😂😁

😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭چنان وضع خرابه که نمیتونم حتیگریه کنم😭😭😭😭😭

والا منم لباسام همینجوری ریخته ظرفا کثیف هیچوقت انقد خونم کثیف نبوده باز تو دیروز اومدی من ی هفتس داغونم

صبحانه مقوی بخور کره محلی  شیر محلی. شیره انگور.معجون درست کن  میوه زیاد بخور.کلا بخور دیه ...

تنکیو واس پیشنهادت کلا خیلی بد غذا و کم خوراکم هیچی نمیتونم بخورم اصن‌میل ندارم😭

اووو به کیم میگی آمپول من تا دم مرگم برم آمپول نمیزنم ترسو ام خودتی😂😁

افرین به تو 

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
والا منم لباسام همینجوری ریخته ظرفا کثیف هیچوقت انقد خونم کثیف نبوده باز تو دیروز اومدی من ی هفتس دا ...

وای بری کربلا هم متاهل باشی خوشبختانه هنوز مجردم اینجوری موندم گوشه اتاق وای چطوری می خوای انجام بدی 

2706