2737
2734
عنوان

تاپیک های هیجانی که ترکوند

167 بازدید | 11 پست

واقعا نمیگید ما قلب مون ضعیفه از حرکت دست برمیداره نمیگید این همه هیجان برای ماها خوب نیست طرف تاپیک میزنه از پودر لباس شویی کیمیا استفاده کنم یا پرسیل یکی دیگه تاپیک میزنه فردا خواهر شوهرم بیاد اینجا نوشابه بزارم جلوش یا دلستر ای جان ای جان میخاین تاپیک بزنین بگین ن و ا ر بهداشتی مو عوض کنم بنظر تون یانه بابا بسه این سئوالای مسخره😐

باشه دیگه نمی‌زنیم 

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تا بوده همین بوده، شما مواظب قلب نازنینت باش😬

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

تو چرا خونتو آلوده میکنی عزیزم 

کمتر بیا نی نی سایت😂😂

وقتی غصه های  یه نفرو تجربه نکردی براش نسخه ی  " صبر کن درسته میشه " نپیچ هر وقت جاش بودیو تونستی صبور باشی اون موقع حرفت قبوله   👌
2738