1464
1411
عنوان

کاش هیچ وقت به این دنیا نیامده بودم

149 بازدید | 11 پست

من تحمل این همه رنج رو ندارم....

😍تاپیک دعاهای معجزه😍لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم اللهم  ایاک نعبد و ایاک نستعین ❤❤❤❤❤❤زندگی رو زیاد جدی نگیر چون تهش ازش زنده بیرون نمیای❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤دو چیز انسانیت را از بین میبرد :۱_سکوت ، وقتی که باید فریاد کرد۲-فریاد، وقتی که باید سکوت کرد💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟در دنیا پراز فراوانی است از همه چیز عشق❤❤❤سلامتی❤❤❤ پول❤❤❤فقط کافی به اونا توجه کنیم تا وارد زندگیمون بشن                                  یادمون باشه به هر چیز توجه یافکرکنیم وارد زندگیمون میشه❤❤❤                                                        این اوج عدل الهی هست❤❤❤چون با توجه میتونیم هر چیزی رو میخواهیم وارد زندگیمون کنیم❤❤❤تا حسرت هیچ چیز به دلمون نباشه❤❤❤

میخوای وام بگیری؟یا واسه وامت ضامن نیاز داری؟

هرکدوم رو بخوای تو وامیار میتونی پیدا کنی تازه ، ما بهت مشاورم میدیم

وامیار مشاور هوشمند مالی شما

1473

خداروشکر درد بزرگ ندارم ولی نداشتن یه کسایی بدجور ازارم میده...

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه(دارم تلقین میکنم شاید جواب بده...)

یکی از دلایلی ک با بچه دار شدن مخالفم اینه دیگ چرا باید یکی درو وارد این دنیا کنیم اونم بدون اجازه خودش فقط ب خاطر غریزه خودمون والا منم الان از دنیا اومدنم پششیمونم اخه کی میاد ب جای من تحمل کنه همونایی ک هی ب مامان بابام میگفتن بچه بیارین یا خود پدر مادر حالا ببان بدبختیای منو تحمل کنن 😔😔

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔
8
یکی از دلایلی ک با بچه دار شدن مخالفم اینه دیگ چرا باید یکی درو وارد این دنیا کنیم اونم بدون اجازه خ ...

ان شااله ک مشکلی نداریو سالمی عزیزم واست ایت الکرسی خوندم

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه(دارم تلقین میکنم شاید جواب بده...)
ان شااله ک مشکلی نداریو سالمی عزیزم واست ایت الکرسی خوندم

مرسی عزیزم ان شاءالله ❤

میشه امضامو بخونی.؟بچه ک بودم پدرو مادرم از هم جدا شدن😔 مامانمو خیلی دیر ب دیر میدیدم سختی خیلی کشیدم زندگی با نامادری تنهایی همیشه دردودلامو ب خودم گفتم 😔هیجده سالگی ب خاطر جو خونه ازدواج کردم شیش سال هیچ کار مفیدی نتونستم ب خاطر ازدواج انجام بدم‌ 😔همیشه احساس بدی ب خودم داشتم حس یه ادم بی ارزش😔😔 وقتی تصمیم گرفتم یکم تلاش کنم بجنگم چشمم تار شد رفتم دکتر گفت تو سرت پلاک داری 😔ولی یه حملس خوب شدم اومدم خونه سه سال هیچ چی واسم جور درنیومد از همیشه تنها تر وقتی داشت همه چی کمکم درست میشد پاهام بی جون شد گزگر کرد کرخت شد مشکوک ب ام اس شدم 😔😔اگ ایندفعه هم تو ام ار ایم پلاک نشون بده دیگ همه ارزوهامو باختم /میخوام بگم خدایا من خیلی بی کسی و تنهایی کشیدم خیلیا مسخرم کردن  تو ک دیدی روح و روانه خرابمو این دیگ حقم نبود نه ؟ واسم دعا میکنی معجزه بشه جواب ازمایشام خوب باشه بگن هیچیت نیست میدونم این فقط ی معجزس ولی اگ تو دعا کنی خدا بخواد میشه/الهی و ربی من لی غیرک  😔😔😔😔😔