2733
2734
عنوان

استوری عروس فامیل...

| مشاهده متن کامل بحث + 2102 بازدید | 121 پست
شوهرت صدتا زن لخت ببینه براش مهم نیست؟من ک زنم ببینم برام مهمه خوشم میاد😃😃😃 شوهرتو یه دکتر ببر ال ...

عزیزم از ریشه مشکل داری 

من مشکلی بااین رفتارش ندارم برعکس خوشحالم هستم  خودتم داری میگی لذت میبری نیازی نیست توضیح بدم که 

خوش باشی با افکارت دقیقا یه ۳۰ سالی عقبی 

وقتی هنوز این چیزا برات مهمه بجای اینکه زندگی خودتو بکنی نشستی داری غیبت فلان فامیلت می‌کنی زندگی اینقدر بی ارزش نیست😂

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت صدتا زن لخت ببینه براش مهم نیست؟من ک زنم ببینم برام مهمه خوشم میاد😃😃😃 شوهرتو یه دکتر ببر ال ...

عزیزم به نظرم زنی که از همجنسش خوشش بیاد گرایشات همجنس گرایانه داره . 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

یکی میگفت دوستش سوتین میپوشه و روش مانتو تور،

کی خوشش میاد تو جامعه‌‌‌‌ای که این چیزا عادی نیست مثلا یه مرد و با شرت تو خیابون ببینه؟  واقعا کسی دوست داره یه مرد با شورت بیاد تو خیابون بعد بگه تیپ اون به من ربطی نداره؟  خب تو ایران عادی نیست دیگه چه میشه کرد.. این حجاب اجباری از بین بره خیلی خوب میشه..هرکی هرجور دوست داره بپوشه

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
عزیزم از ریشه مشکل داری  من مشکلی بااین رفتارش ندارم برعکس خوشحالم هستم  خودتم داری میگی ...

اره تو بی ارزشی من شوخی کردم و تو پست بعد نوشتم ک باافکارت موافقم خودمون حساسشون میکنیم ادا ادمای باارزشو درنیار فهمیدم حرفات همش شعارو الکیه زندگی بی ارزش نیست انقودر پس لطفا ریپلای نکن حیف اون همه ایجوجی ک گذاشتم ک متوجه بشی شوخیه حیف انگشتم😊

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم           
ﻳﺎ ﺧﺪا. ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﻃﻌﻨﻪ ﺁﻣﻴﺰﻩ. ﭼﻪ ﮔﺮاﻳﺸﻲ    

عین لفظ خودش بود 

یا نمیدونن چی باید بگن 

یا دارن راستشو میگن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
2738
ابتدایی ترین مسئله آزادی انتخاب پوششه  بعضی خانمها به حجاب اعتقاد ندارن

دوست عزیز وقتی دین رسمی یه مملکت اسلام هست، پس بهتره به قوانین حاکم بر اون هم احترام بذاریم

بحث سلیقه افراد دیگه مطرح نیس

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
عزیزم به نظرم زنی که از همجنسش خوشش بیاد گرایشات همجنس گرایانه داره . 

خب این تعریف کاملا درسته ولی محض شوخی بود از ایجوجی ها انتظار میرفت متوجه شده باشی☺ما تو جنس مخالفش موندیم  🤗

دوست عزیز وقتی دین رسمی یه مملکت اسلام هست، پس بهتره به قوانین حاکم بر اون هم احترام بذاریم بحث سلی ...

دین رسنی کشور ترکیه و امارات هم اسلامه 

اندونزی هم دین رسمیشون اسلامه 

دموکراسی غلبه اکثریت نیست ، محترم شمردن حقوق اقلیته ‌ . 

البته اگر اکثریتی در کار باشه امروز . 

مثلا برای منی که مسلمون نیستم چرا باید حجاب اجباری باشه ؟ 

ﻳﺎ ﺧﺪا. ﺑﺎﺑﺎ ﻣﻨﻆﻮﺭ ﻃﻌﻨﻪ ﺁﻣﻴﺰﻩ. ﭼﻪ ﮔﺮاﻳﺸﻲ    

نی نی سایته اینم نمیگفتن فک میکردم دارم اشتباه میزنم داداچ😆

خب این تعریف کاملا درسته ولی محض شوخی بود از ایجوجی ها انتظار میرفت متوجه شده باشی☺ما تو جنس مخالفش ...

بهتره به شوخی به کسی نگی همسرشو دکتر ببره چون حتی شوخیش هم قشنگ نیست 

بسیار مطلب مزخرفی گذاشتی این متن دستنوشته یک آدم احمق و بیسواده که البته فکر میکنه خیلی میفهمه

انتخاب تاپیک و خوندنش و کامنت گذاشتن و فکر کررن بهش کاملا اختیاریه عزیزم 

2706