2726
عنوان

استوری عروس فامیل...

| مشاهده متن کامل بحث + 2101 بازدید | 121 پست

مشکل ازآقایون نیست مشکل ازخودمونه که لایکشون میکنیم(اونایی که اینستادارن منظورمه).لایک کردن زندگی دیگران به چه دردمامیخوره؟؟؟اصلاچرابایدعکس لباس وخوردنی مردم رولایک کنیم؟؟؟؟که چی بشه؟؟؟؟

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کاملا موافقم یبار با خواهرم رفتیم بازار بعد یه مغازه ای بودیم یه خانم چادری اومد تو البته چ چادری مو ...

چادر بزنه ب کمرش نکبت

حالم بهم میخوره ازینکه سینه مشخص باشه یا تو چشم باشه

خیال دیدنِ رویت کند دل را چراغانی...
مشکل ازآقایون نیست مشکل ازخودمونه که لایکشون میکنیم(اونایی که اینستادارن منظورمه).لایک کردن زندگی دی ...

اره والا

خواهرشوهراي من انقد از غذا و خونشون عكس ميذارن و جمله هاي حقارت اميز مينويسن حالم بهم ميخوره

خدايا مراقب مردم ايران عزيزم باش 😞
2728
یکی تو همین سایت تعریف میکرد فامیلشون لباس تن بچه میکنه عکس میندازه. عکس مارکشم جدا میندازه از نزدیک ...

این دیگه ته بی فرهنگ بودن وفقر فرهنگیه😑😑😑😑

اینستا صحنه حسرت هاست

اینکه خودت حسرت بخوری وبقیه رو حسرت بدی همین

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
اره والا خواهرشوهراي من انقد از غذا و خونشون عكس ميذارن و جمله هاي حقارت اميز مينويسن حالم بهم ميخو ...

اینستایه گزینه داره به اسم آنفالواونوبزن راحت شواصلااینکارم نکردی لایک نکن

مرد تا مرد داریم :|

شوهرم صد نفر رو لخت ببینه براش مهم نیست تا الان نشده بگه فلانی چرا پوشش فلانه :| 

من نمی‌دونم چرا تن زنای دیگه رو براشون مهم جلوه میدین :/

به شوهراتون و خودتون یاد بدین زندگی دیگران به ما ربطی نداره تا تو خونه هم سر زنش نشین بخاطر تیپ و اندام 

عادت داریم تو زندگی همه سرک میکشیم اونوقت مقایسه هم میشیم :| تهشم ناراحت میشیم چرا شوهرم زن لخت میبینه و لذت می‌بره 

چون خودمون اهمیت دادیم بهش که تن همه زنا ارزش داره جز خودمون 

هیچ وقت تو دنیای مجازی غصه خوشبختی دیگران رو نخور اون اگه خوشبخت بود اون گوشی کوفتی از دستش میوفتاد😒خوشبختی به گفتن نیست به حس کردنه・_・;)⁩
زیرشم مینوشته مارکشو. فکر کنم جاریش بود یا دختر خااله 

😑😑😑😑

علنا میگفته من تازه به دوران رسیده م 

چون کسی که از بچگی دیده باشه وچشم ودل سیر باشه ازاین اداها درنمیاره

خدایا امیدم تویی پس نگاهی به دل شکسته م کن تا همه بفهمن من تورو دارم،خدایا میگن خدا وقتی دوست داره صدای یه بنده شو زیاد بشنوه دیر آرزوشوبرآورده میکنه ولی اخه اگه دوستم داری چرا طاقت دیدن ناراحتی هامو داری؟خدایا نمیگم بنده ی خوبی برات بودم ولی بدهم نبودم وقتی برمیگردم به عقب می بینم آدمای بد گیرم انداختی.خدایا همه جوره دوست دارم پس همه جوره هوامو داشته باش.خدایا نگاهی به تنهایی هام بندازکه همیشه با اشک سپری میشه دیگه خسته شدم وقتی مامانم یا آبجیام بهم زنگ میزنن صدامو عوض میکنم نفهمن گریه کردم وهزاران حرف دیگه که بین منو توخودمونی هست.                     دوستت دارم محبوب من
عزیزم از عکس سفره انداختن که بدتر نیست انگار هیچکی بلد نی  کاهو خورد کنه سس بریزه روش!

کلادیگه عکس لباس وخوردنی مردم رولایک کنیم که چی بشه؟؟؟؟

2706