2737
2734
عنوان

خانوما یک لحظه میاید🙏🙏🙏🙏

91 بازدید | 12 پست

میشه لطفا واسه دخترم یک صلوات بفرستین تب کرده بالا سرش نشستم مواظبشم تبش بالا نره هر کی فرستاد لایک کنه انشاءالله خودتون و عزیزانتون همیشه سلامت باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم فرستادم.بهش استامینوفن میدادی.دختر منم 3سالشه ازدیروز سرما خورده دیشب همش تا صبح بیدار میشد گریه میکرد میگفت بینیم کیپه.نمیذاشت قطره هم براش رریزم.امروز بهش سیتریزین هم بجز سرماخوردگی دادم.خیلی بهتره الانم خوابه

2728
عزیزم فرستادم.بهش استامینوفن میدادی.دختر منم 3سالشه ازدیروز سرما خورده دیشب همش تا صبح بیدار میشد گر ...

ممنون عزیزم خدا دختر گلتو برات حفظ کنه نمیدونم دخترم سرما خورده یا از دندونشه باید فردا ببرمش دکتر فقط خدا کنه امشب باز تبش بالا نره

ممنون عزیزم خدا دختر گلتو برات حفظ کنه نمیدونم دخترم سرما خورده یا از دندونشه باید فردا ببرمش دکتر ف ...

برای هرچیزی ک هست با استامینوفن تبش رو کنترل کن عزیزم.هردلیلی داشته باشه استامینوفن دوبرابر وزنش براش مناسبه.تب خیلی خطرناک هست.اگر استا نداری شیاف 125 براش بذار.یکم با اب ولرم پاشویش کن.مراقبش باش تادفردا

2738

عزیزم هروقت کوچولوت تب کرد بهش استامینوفن بده

منم حساس بودم مبگفتم نه ببرمش متخصص اگه تشخیص داد و تجویز کرد میترسیدم مثلا دارو درمانی باشه و توی تشخیص اختلال ایجادکنه

بعد دکترش بهم گفت اصلا صبرنکن استامینوفنش رو بده و من با شرح حال متوجه میشم

عزیزم هروقت کوچولوت تب کرد بهش استامینوفن بده منم حساس بودم مبگفتم نه ببرمش متخصص اگه تشخیص داد و ت ...

ممنونم ازت آره منم خیلی حساسم و بدبختی بچه هام هم زود به زود مریض میشن وقتیم مریض میشن زندگیم میره رو هوا فقط بالا سرشون میشینم چه خواب باشن چه بیدار دست و دلم به هیچ کاری نمیره خدا هیچ بچه ای رو مریض نکنه