2726
عنوان

قلبم دیگ داره از دست پسرم وایمسه

488 بازدید | 35 پست

سه شنبه نرفت مدرسه

بعدشم ک تعطیلی بود فردا صبحی هست هر کاری میکنم نمیره بخابه فلبم دیگ داره تیر میکشه از دستش بقران قسم

اندازه خر بهش شربت خواب دادم اگرشتر میخورد اونو تا ی ماه تو کما بود با این پدر نفتی من چیکار کنم

حالم بده از دستش

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😂😂خیلی باحال گفتی

چندمه چرا نمیره

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
چرا نمیره؟

خودم کار داشتم نشد ببرمش

دیروزشم همسایه مون برد  و اوردش

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶

پدر نفتی😬

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش

تاریک کن خونرو تبلت هرچی که سرگرمش میکنه ازش بگیر بذار به ارامش برسه نذار دوساعت. قبل خواب کارای پر استرس و هیجان زا انجام بده

ی صلوات برای حل مشکلم مهمونم کنید😞....روزی که از تو جداشم روز مرگ خنده هامه 😭😭😭
چقد شیطونه نصف شبی چکار میکنه

عین گربه بو میکشه میچرخه

2706