2703
2553
عنوان

بیاین از خاطراتی بگیم که هر وقت یادمون میفته غش میکنیم از خنده

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 17 پست

يك بار با داييم و زن داييم رفته بوديم بيرون .تو خيابون يه ماشينه با داييم كل انداخت هي ميپيچي جلوي ماشين داييم.خلاصه يك جا داييم عصباني شد پيچيد جلوي ماشين طرف.مرده هم پياده شد ديديم واي دو متر قد با ١٢٠ كيلو وزن حالا دايي من ١٨٠ قدشه با ٨٠ كيلو هم وزن.زن داييم هم دست داييم گرفته بود و قسم ميداد كه پياده نشو خواهش ميكنم.داييم هم ميگفت دستمو ول كن ولم كن.زن داييم هم التماس ميكرد دستشو ميكشيد يك دفعه داييم گفت عزيزم ولم كن ميخوام فرار كنم.فكرشو بكنيد زن داييم گفت خوب از اول بگو.مرده هم زنجير بدست وايساده بود حريف ميطلبيد داييم هم پياده نشده بود ديگه دنده عقب گرفت اون مرده هم گفت خيلي بي غيرتي داييم هم گفت عاقلم كه با تو بچه غول كتك كاري نمكنم.خلاصه فرار كرديم و بعدش كلي خنديديم

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عشقم دیشب بیهوش شدم از خواب 😞

طوری نی منم خوابم میمدمیخواستم سوک کبریت زیرچشم بکنم😂😂

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن