2410
2553

ی خونه ویلایی داشتیم که نزدیک کوه بود ،ی روز نزدیک 50نفر مهمون داشتیم،من تو پذیرایی نشسته بودم یهو چشمم افتاد به آشپزخونه دیدم ی تیکه شیشه شکسته رو زمینه مامانم میخواست رد بشه یهو خواستم داد بزنم مامان حواست باشه ترسیده بودم گفتم مااااا ماااا

یهو دخترعمم که داشت ظرف میشد روسریشو درآورد وایساد تو هوا چرخوندن وداد میزد کو مار😂فکر میکردن ما چون خونمون نزدیکه کوهه مار وعقرب داریم😐اون هم شیشه نبود ی تیکه یخ بود که شکسته بودن افتاده بود رو زمین من فکر کردم شیشه است

😂😂😂

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همین یکساعت پیش تو نی نی سایت سوتی دادم میخواستم بنویسم خون توی خواب  باطله نوشتم خواب تو خون باطله

کاش یه مغازه بود! 🏡آدم میرفت میگفت بی زحمت یکم "خیال خوش"میخوام😌...ببخشید این "خنده های از ته دل" چندن؟😅 آقا؟ 😔این "آرامشا" لحظه ای چند؟😥 این "بی خیالیا" که میپاشن رو زندگی مشتی چند؟ 🙂از این "روزایی که بی بغضن" دارین؟😣 از این "سالای بی رنج" اندازه دل ما دارین؟! 😞این "شادیا" دوام دارن؟!🤔  نه... 😭کاش یه جایی بود میشد رفت و بگی آقا یه "زندگی" میخوام .. بیزحمت جنس خوبش💔😔
2720

@mimiram       رفیق باشی کجایی؟؟؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

@mimiram       رفیق باشی کجایی؟؟؟

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن

خاطره ک چه عرض کنم...داداشم اینا رفته فیلم عروسی داییمون ک برا ۱۷ سال پیشه رو دیدن ..اون قسمتاش که منه شل مغز یه بند وسط رعشه میرفتم با شلوار گل گیم و قر کمر میرفتم و میلرزوندم رو فیلم‌گرفتن برام تو واتس ...همسرم دید ابروووم رفت...

چقد خنددیدن..دلم مخواد برم فیلمو ذوب کنم

2714

چندسال قبل از یه آقایی آدرس پرسیدم اتوبوسی که بالا پل داشت میرفت رو نشون داد گفت این اتوبوس اون مسیر میره...اصلا نمیدونم چرا در یه حرکت مشنگانه ازش پرسیدم یعنی باید برم بالای پل منتظر اتوبوس بعدی............      

آقاهه یه نگاهی بهم انداخت با هول که نکنه من الان پشت اتوبوس بدوم خودمو بالا برسونم.. بهم گفت نه دخترم ازونطرف پل میاد پایین ایستگاش پایین پله....

من یه بار بابا بزرگم داشت از آشپز خونه میومد بیرون عمه ام داشت میرفت تو یهو از جیب بابا بزرگم یه دونه سوسک گنده پرید روی فرش جلو پای عمه ام یهو من داد زدم سوووووووووووسسسسسسک عمه ام بدون اینکه حتی زیر پاشو نگاه کنه همونجوری که داشت مستقیم رو نگاه می‌کرد بدون تغییر جهت نگاهش برگشت مستقیم دویید و چهار چنگولی پرسد روی مبل و رفت بالا و مچاله شد

مدل دویدنش رو و مدل پاهشو اگه فیلمشو داشتم و میشد بذارم از خنده منفجر میشدید🤣🤣🤣

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   

دایی بزرگم از من خوشش نمیومد و  همیشه ناراحتم میکرد

منم سال سوم اون درس تو نیکی میکنی در دجله انداز رو خونده بودیم

رفتم خونه داییم با دخترش بازی کنم باز بهم حرف گفت و ناراحتم کرد

منم با غصه گفتم تو نیکی میکنی در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز😂😂😂

حتی ربطشم نمیدونستم فقط چون حس میکردم کارش خوب نیست خواستم بگم نیکی کنه😂😂

الان همش تعریف میکنه و بهم میخنده😅😅

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
خاطره ک چه عرض کنم...داداشم اینا رفته فیلم عروسی داییمون ک برا ۱۷ سال پیشه رو دیدن ..اون قسمتاش که م ...

🤣🤣🤣🤣عجب آدمایینا

دنیای پاک بچه ها...

هنوزم نمیدونم چرا از من بدش میومد

مثلا سر سفره خونه پدربزرگ همه به اندازه ی خودشون غذا میکشیدن و میخوردن برای منم مامانم میکشید

همش میگفت چقدر گوشت میخوری

کمت نباشه

همش گوشت داری میخوری😐😐

انقققدر گریه میکردم که نگو

همش منو با دختر عموم مقایسه میکرد و که ازم یه سال بزرگتره ما مثله خواهر بودیم با حرفاش کاری میکرد از صمیمی ترین دوستم متنفر بشم

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706