2733
2734

من شنیدم گلاب و اب لیمو صورت و پر میکنه خودم دارم میزنم چن روزه فعلا ک هیچی ولی حس میکنم رنگ صورتم باز شده و منافذش کوچیک شده 

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من شنیدم گلاب و اب لیمو صورت و پر میکنه خودم دارم میزنم چن روزه فعلا ک هیچی ولی حس میکنم رنگ صورتم ب ...

باهم قاطی میکنی؟ 

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
باهم قاطی میکنی؟ 

ن من گلاب خالی میزنم اخه پوستم خشکه در روز دو یا سه بار میزنم قبل ارایشم خوبه میزنم بوشم ک عالیع اگه پوستت چربه  ابلیمو قاطی کن عزیزم

حقیقت کُلفته ..!!..نمیره تو مُخای تَنگ🤞🤞 خسته  از  هوای  زندگیَم ،، میروم  با  خودم قدم بزنم ،،  میروم  از  خودم  رها  بشوم  ،، میروم  با  خودم بِهَم بزنم 🖤 

گفت عرق مورد با گلاب ناب رو با میزان مساوی قاطی کنین بریزین تو آب پاش بپاچین به صورتت برین تو پیج tabibtv3نوشته برای صورت فیلمشو ببین کامل از دکتر یارقلی بودمن چون صورتم خیلی نوجوونیام جوش داشت الان جای چال و چوله هاش تو لاغری صورتم خیلللللللی داغون پیدا شده  گفت خوبه 

ن من گلاب خالی میزنم اخه پوستم خشکه در روز دو یا سه بار میزنم قبل ارایشم خوبه میزنم بوشم ک عالیع اگه ...

یه با نمیدونم گلابم فاسد بود چی بود زدم بوی بدمیداد شوهرم همش گفت بوی چیه خودم متوجه نشدم بعد فهمیدم الان همش مسخرم میکنه دیگه گلاب فاسد نمیزنی خیلی واسه صورت خوبه😶😶😶😶

خدایا به کدامین گناه حکم صبر رابرایم صادرکردی💔
2706